You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Одеса - Варшава

Рейс: Херсон АВ-Ченстохова АВ

Відстань Одеса - Варшава 1178 км
Тривалість маршруту 09:30 - 05:55
Ціна квитка на автобус 2300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Одеса - Варшава через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2300.00 грн. відстань від Одеса - Варшава сягає біля 1178 км, що в середньому займає близько 09:30 - 05:55. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Варшава АВ Заходня. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Одеса - Варшава

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Одеса - Варшава

Рейс: Херсон АВ-Познань АВ

Відстань Одеса - Варшава 1167 км
Тривалість маршруту 09:30 - 05:55
Ціна квитка на автобус 2300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Одеса - Варшава через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2300.00 грн. відстань від Одеса - Варшава сягає біля 1167 км, що в середньому займає близько 09:30 - 05:55. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Варшава АВ Заходня. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Одеса - Варшава

Подорож на автобусі Одеса - Варшава

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Одеса - Варшава протяжністю ~ 1178 км. Подорожуючи автобусом з Одеса - Варшава, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 09:30 - 05:55 годин.


Час відправлення автобусів Одеса - Варшава: Через день

Щотижня між Одеса - Варшава курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Одеса приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Одеса до Варшава відправляється о 09:30 ранку, а прибуває — о 05:55. Згідно з розкладом автобусів Одеса - Варшава, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 09:30 - 05:55 годин. Для перегляду розкладу автобусів Одеса - Варшава та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Одеса і куди прибуває в Варшава?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Одеса до Варшава, вам слід очікувати відправлення з автостанції Старосінна пл. 1А,2 в Одеса та прибуття на Aleje Jerozolimskie, 144 в Варшава. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Одеса - Варшава

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Одеса - Варшава курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Варшава автобус добирається 09:30 - 05:55, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Одеса - Варшава. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Одеса - Варшава курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Одеса - Варшава: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Одеса - Варшава більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Одеса - Варшава

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Одеса - Варшава, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Одеса - Варшава, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Одеса до Варшава

 • Як легко сісти на автобус з Одеса до Варшава?
 • Подорож на автобусі з Одеса до Варшава може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Одеса до Варшава.
 • Скільки коштує квиток на автобус Одеса - Варшава?
 • Дешеві автобусні квитки з Одеса до Варшава коштують десь близько 2300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Одеса - Варшава становить 2300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Одеса до Варшава?
 • Час подорожі автобусом до Варшава з Одеса становить у середньому 09:30 - 05:55 на 1178 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Варшава з Одеса, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Одеса у Варшава?
 • Автобус з Одеса до Варшава відправляється о 09:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Варшава з Одеса?
 • Автобус з Одеса до Варшава прибуває о 05:55.
 • Чи є прямі автобуси з Одеса до Варшава?
 • Так, є прямий автобус через день з Одеса до Варшава з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Варшава з Одеса?
 • Автобус з Одеса до Варшава прибуває о 05:55.
 • Які компанії подорожують з Одеса у Варшава?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Одеса до Варшава, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Варшава з Одеса, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Одеса автостанції можна доїхати до Варшава? На який автобусний вокзал Варшава ви прибуваєте з Одеса?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Одеса, Старосінна пл. 1А,2, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Варшава,Aleje Jerozolimskie, 144, що також розташований недалеко від центру міста.