You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Люблін - Павлоград
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Щецин АВ-Павлоград АС

Відстань Люблін - Павлоград 710 км
Тривалість маршруту 18:40 - 18:30
Ціна квитка на автобус 2250.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Люблін - Павлоград через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2250.00 грн. відстань від Люблін - Павлоград сягає біля 710 км, що в середньому займає близько 18:40 - 18:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Павлоград АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Люблін - Павлоград

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Люблін - Павлоград

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Люблін - Павлоград протяжністю ~ 710 км. Подорожуючи автобусом з Люблін - Павлоград, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 18:40 - 18:30 годин.


Час відправлення автобусів Люблін - Павлоград: Через день

Щотижня між Люблін - Павлоград курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Люблін приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Люблін до Павлоград відправляється о 18:40 ранку, а прибуває — о 18:30. Згідно з розкладом автобусів Люблін - Павлоград, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 18:40 - 18:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Люблін - Павлоград та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Люблін і куди прибуває в Павлоград?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Люблін до Павлоград, вам слід очікувати відправлення з автостанції Aleja Tysiaclecia, 6 в Люблін та прибуття на Дніпровська вулиця,115 в Павлоград. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Люблін - Павлоград

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Люблін - Павлоград курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Павлоград автобус добирається 18:40 - 18:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Люблін - Павлоград. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Люблін - Павлоград курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Люблін - Павлоград: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Люблін - Павлоград більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Люблін - Павлоград

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Люблін - Павлоград, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Люблін - Павлоград, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Люблін до Павлоград

 • Як легко сісти на автобус з Люблін до Павлоград?
 • Подорож на автобусі з Люблін до Павлоград може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Люблін до Павлоград.
 • Скільки коштує квиток на автобус Люблін - Павлоград?
 • Дешеві автобусні квитки з Люблін до Павлоград коштують десь близько 2250.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Люблін - Павлоград становить 2250.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Люблін до Павлоград?
 • Час подорожі автобусом до Павлоград з Люблін становить у середньому 18:40 - 18:30 на 710 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Павлоград з Люблін, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Люблін у Павлоград?
 • Автобус з Люблін до Павлоград відправляється о 18:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Павлоград з Люблін?
 • Автобус з Люблін до Павлоград прибуває о 18:30.
 • Чи є прямі автобуси з Люблін до Павлоград?
 • Так, є прямий автобус через день з Люблін до Павлоград з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Павлоград з Люблін?
 • Автобус з Люблін до Павлоград прибуває о 18:30.
 • Які компанії подорожують з Люблін у Павлоград?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Люблін до Павлоград, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Павлоград з Люблін, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Люблін автостанції можна доїхати до Павлоград? На який автобусний вокзал Павлоград ви прибуваєте з Люблін?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Люблін, Aleja Tysiaclecia, 6, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Павлоград,Дніпровська вулиця,115, що також розташований недалеко від центру міста.