You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Люблін - Звягель
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Щецин АВ-Павлоград АС

Відстань Люблін - Звягель 220 км
Тривалість маршруту 18:40 - 03:55
Ціна квитка на автобус 900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Люблін - Звягель через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 900.00 грн. відстань від Люблін - Звягель сягає біля 220 км, що в середньому займає близько 18:40 - 03:55. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Звягель АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Люблін - Звягель

Графік відправлень:

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Люблін - Звягель
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Познань АВ-Дніпро АВ

Відстань Люблін - Звягель 300 км
Тривалість маршруту 18:40 - 03:55
Ціна квитка на автобус 900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Люблін - Звягель через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 900.00 грн. відстань від Люблін - Звягель сягає біля 300 км, що в середньому займає близько 18:40 - 03:55. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Звягель АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Люблін - Звягель

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Люблін - Звягель

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Люблін - Звягель протяжністю ~ 220 км. Подорожуючи автобусом з Люблін - Звягель, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 18:40 - 03:55 годин.


Час відправлення автобусів Люблін - Звягель: Через день

Щотижня між Люблін - Звягель курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Люблін приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Люблін до Звягель відправляється о 18:40 ранку, а прибуває — о 03:55. Згідно з розкладом автобусів Люблін - Звягель, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 18:40 - 03:55 годин. Для перегляду розкладу автобусів Люблін - Звягель та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Люблін і куди прибуває в Звягель?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Люблін до Звягель, вам слід очікувати відправлення з автостанції Aleja Tysiaclecia, 6 в Люблін та прибуття на вулиця Шевченка; будинок 45 в Звягель. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Люблін - Звягель

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Люблін - Звягель курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Звягель автобус добирається 18:40 - 03:55, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Люблін - Звягель. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Люблін - Звягель курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Люблін - Звягель: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Люблін - Звягель більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Люблін - Звягель

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Люблін - Звягель, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Люблін - Звягель, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Люблін до Звягель

 • Як легко сісти на автобус з Люблін до Звягель?
 • Подорож на автобусі з Люблін до Звягель може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Люблін до Звягель.
 • Скільки коштує квиток на автобус Люблін - Звягель?
 • Дешеві автобусні квитки з Люблін до Звягель коштують десь близько 900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Люблін - Звягель становить 900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Люблін до Звягель?
 • Час подорожі автобусом до Звягель з Люблін становить у середньому 18:40 - 03:55 на 220 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Звягель з Люблін, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Люблін у Звягель?
 • Автобус з Люблін до Звягель відправляється о 18:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Звягель з Люблін?
 • Автобус з Люблін до Звягель прибуває о 03:55.
 • Чи є прямі автобуси з Люблін до Звягель?
 • Так, є прямий автобус через день з Люблін до Звягель з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Звягель з Люблін?
 • Автобус з Люблін до Звягель прибуває о 03:55.
 • Які компанії подорожують з Люблін у Звягель?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Люблін до Звягель, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Звягель з Люблін, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Люблін автостанції можна доїхати до Звягель? На який автобусний вокзал Звягель ви прибуваєте з Люблін?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Люблін, Aleja Tysiaclecia, 6, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Звягель,вулиця Шевченка; будинок 45, що також розташований недалеко від центру міста.
 • люблінові до звягелеві