You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Люблін - Вознесенськ

Рейс: Познань АВ-Херсон АВ

Відстань Люблін - Вознесенськ 967 км
Тривалість маршруту 15:50 - 10:00
Ціна квитка на автобус 2100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Люблін - Вознесенськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2100.00 грн. відстань від Люблін - Вознесенськ сягає біля 967 км, що в середньому займає близько 15:50 - 10:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вознесенськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Люблін - Вознесенськ

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Люблін - Вознесенськ

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Люблін - Вознесенськ 963 км
Тривалість маршруту 15:50 - 10:00
Ціна квитка на автобус 2100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Люблін - Вознесенськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2100.00 грн. відстань від Люблін - Вознесенськ сягає біля 963 км, що в середньому займає близько 15:50 - 10:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вознесенськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Люблін - Вознесенськ

Подорож на автобусі Люблін - Вознесенськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Люблін - Вознесенськ протяжністю ~ 967 км. Подорожуючи автобусом з Люблін - Вознесенськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 15:50 - 10:00 годин.


Час відправлення автобусів Люблін - Вознесенськ: Через день

Щотижня між Люблін - Вознесенськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Люблін приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Люблін до Вознесенськ відправляється о 15:50 ранку, а прибуває — о 10:00. Згідно з розкладом автобусів Люблін - Вознесенськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 15:50 - 10:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Люблін - Вознесенськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Люблін і куди прибуває в Вознесенськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Люблін до Вознесенськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції Aleja Tysiaclecia, 6 в Люблін та прибуття на Київська вул. 148 в Вознесенськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Люблін - Вознесенськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Люблін - Вознесенськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вознесенськ автобус добирається 15:50 - 10:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Люблін - Вознесенськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Люблін - Вознесенськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Люблін - Вознесенськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Люблін - Вознесенськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Люблін - Вознесенськ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Люблін - Вознесенськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Люблін - Вознесенськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Люблін до Вознесенськ

 • Як легко сісти на автобус з Люблін до Вознесенськ?
 • Подорож на автобусі з Люблін до Вознесенськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Люблін до Вознесенськ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Люблін - Вознесенськ?
 • Дешеві автобусні квитки з Люблін до Вознесенськ коштують десь близько 2100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Люблін - Вознесенськ становить 2100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Люблін до Вознесенськ?
 • Час подорожі автобусом до Вознесенськ з Люблін становить у середньому 15:50 - 10:00 на 967 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вознесенськ з Люблін, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Люблін у Вознесенськ?
 • Автобус з Люблін до Вознесенськ відправляється о 15:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вознесенськ з Люблін?
 • Автобус з Люблін до Вознесенськ прибуває о 10:00.
 • Чи є прямі автобуси з Люблін до Вознесенськ?
 • Так, є прямий автобус через день з Люблін до Вознесенськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вознесенськ з Люблін?
 • Автобус з Люблін до Вознесенськ прибуває о 10:00.
 • Які компанії подорожують з Люблін у Вознесенськ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Люблін до Вознесенськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вознесенськ з Люблін, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Люблін автостанції можна доїхати до Вознесенськ? На який автобусний вокзал Вознесенськ ви прибуваєте з Люблін?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Люблін, Aleja Tysiaclecia, 6, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вознесенськ,Київська вул. 148, що також розташований недалеко від центру міста.