You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Люблін - Вінниця

Рейс: Познань АВ-Херсон АВ

Відстань Люблін - Вінниця 620 км
Тривалість маршруту 15:50 - 04:00
Ціна квитка на автобус 1150.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Люблін - Вінниця через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1150.00 грн. відстань від Люблін - Вінниця сягає біля 620 км, що в середньому займає близько 15:50 - 04:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вінниця АВ "Центральний". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Люблін - Вінниця

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Люблін - Вінниця

Рейс: Щецин АВ-Павлоград АС

Відстань Люблін - Вінниця 310 км
Тривалість маршруту 18:40 - 07:00
Ціна квитка на автобус 1150.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Люблін - Вінниця через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1150.00 грн. відстань від Люблін - Вінниця сягає біля 310 км, що в середньому займає близько 18:40 - 07:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вінниця АВ "Центральний". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Люблін - Вінниця

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Люблін - Вінниця

Рейс: Познань АВ-Дніпро АВ

Відстань Люблін - Вінниця 370 км
Тривалість маршруту 18:40 - 07:00
Ціна квитка на автобус 1150.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Люблін - Вінниця через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1150.00 грн. відстань від Люблін - Вінниця сягає біля 370 км, що в середньому займає близько 18:40 - 07:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вінниця АВ "Центральний". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Люблін - Вінниця

Подорож на автобусі Люблін - Вінниця

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Люблін - Вінниця протяжністю ~ 620 км. Подорожуючи автобусом з Люблін - Вінниця, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 15:50 - 04:00 годин.


Час відправлення автобусів Люблін - Вінниця: Через день

Щотижня між Люблін - Вінниця курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Люблін приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Люблін до Вінниця відправляється о 15:50 ранку, а прибуває — о 04:00. Згідно з розкладом автобусів Люблін - Вінниця, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 15:50 - 04:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Люблін - Вінниця та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Люблін і куди прибуває в Вінниця?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Люблін до Вінниця, вам слід очікувати відправлення з автостанції Aleja Tysiaclecia, 6 в Люблін та прибуття на вулиця Київська; будинок 8 в Вінниця. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Люблін - Вінниця

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Люблін - Вінниця курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вінниця автобус добирається 15:50 - 04:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Люблін - Вінниця. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Люблін - Вінниця курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Люблін - Вінниця: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Люблін - Вінниця більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Люблін - Вінниця

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Люблін - Вінниця, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Люблін - Вінниця, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Люблін до Вінниця

 • Як легко сісти на автобус з Люблін до Вінниця?
 • Подорож на автобусі з Люблін до Вінниця може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Люблін до Вінниця.
 • Скільки коштує квиток на автобус Люблін - Вінниця?
 • Дешеві автобусні квитки з Люблін до Вінниця коштують десь близько 1150.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Люблін - Вінниця становить 1150.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Люблін до Вінниця?
 • Час подорожі автобусом до Вінниця з Люблін становить у середньому 15:50 - 04:00 на 620 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вінниця з Люблін, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Люблін у Вінниця?
 • Автобус з Люблін до Вінниця відправляється о 15:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вінниця з Люблін?
 • Автобус з Люблін до Вінниця прибуває о 04:00.
 • Чи є прямі автобуси з Люблін до Вінниця?
 • Так, є прямий автобус через день з Люблін до Вінниця з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вінниця з Люблін?
 • Автобус з Люблін до Вінниця прибуває о 04:00.
 • Які компанії подорожують з Люблін у Вінниця?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Люблін до Вінниця, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вінниця з Люблін, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Люблін автостанції можна доїхати до Вінниця? На який автобусний вокзал Вінниця ви прибуваєте з Люблін?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Люблін, Aleja Tysiaclecia, 6, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вінниця,вулиця Київська; будинок 8, що також розташований недалеко від центру міста.