You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Лубни - Пярну

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Лубни - Пярну 900 км
Тривалість маршруту 12:10 - 19:10
Ціна квитка на автобус 4550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Лубни - Пярну через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4550.00 грн. відстань від Лубни - Пярну сягає біля 900 км, що в середньому займає близько 12:10 - 19:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Пярну Зупинка. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Лубни - Пярну

Подорож на автобусі Лубни - Пярну

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Лубни - Пярну протяжністю ~ 900 км. Подорожуючи автобусом з Лубни - Пярну, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 12:10 - 19:10 годин.


Час відправлення автобусів Лубни - Пярну: Через день

Щотижня між Лубни - Пярну курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Лубни приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Лубни до Пярну відправляється о 12:10 ранку, а прибуває — о 19:10. Згідно з розкладом автобусів Лубни - Пярну, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 12:10 - 19:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Лубни - Пярну та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Лубни і куди прибуває в Пярну?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Лубни до Пярну, вам слід очікувати відправлення з автостанції Володимирський проспект, 157 в Лубни та прибуття на вулиця Пік; будинок 12 в Пярну. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Лубни - Пярну

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Лубни - Пярну курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Пярну автобус добирається 12:10 - 19:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Лубни - Пярну. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Лубни - Пярну курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Лубни - Пярну: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Лубни - Пярну більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Лубни - Пярну

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Лубни - Пярну, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Лубни - Пярну, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Лубни до Пярну

 • Як легко сісти на автобус з Лубни до Пярну?
 • Подорож на автобусі з Лубни до Пярну може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Лубни до Пярну.
 • Скільки коштує квиток на автобус Лубни - Пярну?
 • Дешеві автобусні квитки з Лубни до Пярну коштують десь близько 4550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Лубни - Пярну становить 4550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Лубни до Пярну?
 • Час подорожі автобусом до Пярну з Лубни становить у середньому 12:10 - 19:10 на 900 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Пярну з Лубни, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Лубни у Пярну?
 • Автобус з Лубни до Пярну відправляється о 12:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Пярну з Лубни?
 • Автобус з Лубни до Пярну прибуває о 19:10.
 • Чи є прямі автобуси з Лубни до Пярну?
 • Так, є прямий автобус через день з Лубни до Пярну з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Пярну з Лубни?
 • Автобус з Лубни до Пярну прибуває о 19:10.
 • Які компанії подорожують з Лубни у Пярну?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Лубни до Пярну, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Пярну з Лубни, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Лубни автостанції можна доїхати до Пярну? На який автобусний вокзал Пярну ви прибуваєте з Лубни?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Лубни, Володимирський проспект, 157, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Пярну,вулиця Пік; будинок 12, що також розташований недалеко від центру міста.