You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Кременчук - Олександрiя

Рейс: Павлоград АС-Володимир АС

Відстань Кременчук - Олександрiя 20 км
Тривалість маршруту 09:30 - 10:25
Ціна квитка на автобус 250.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Кременчук - Олександрiя через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 250.00 грн. відстань від Кременчук - Олександрiя сягає біля 20 км, що в середньому займає близько 09:30 - 10:25. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Олександрія "АЗС OKKO". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Кременчук - Олександрiя

Подорож на автобусі Кременчук - Олександрiя

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Кременчук - Олександрiя протяжністю ~ 20 км. Подорожуючи автобусом з Кременчук - Олександрiя, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 09:30 - 10:25 годин.


Час відправлення автобусів Кременчук - Олександрiя: Щоденно

Щотижня між Кременчук - Олександрiя курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Кременчук приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Кременчук до Олександрiя відправляється о 09:30 ранку, а прибуває — о 10:25. Згідно з розкладом автобусів Кременчук - Олександрiя, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 09:30 - 10:25 годин. Для перегляду розкладу автобусів Кременчук - Олександрiя та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Кременчук і куди прибуває в Олександрiя?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Кременчук до Олександрiя, вам слід очікувати відправлення з автостанції Театральна вулиця, 32/6 в Кременчук та прибуття на вулиця Козацький шлях; будинок 95 в Олександрiя. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Кременчук - Олександрiя

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Кременчук - Олександрiя курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Олександрiя автобус добирається 09:30 - 10:25, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Кременчук - Олександрiя. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Кременчук - Олександрiя курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Кременчук - Олександрiя: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Кременчук - Олександрiя більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Кременчук - Олександрiя

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Кременчук - Олександрiя, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Кременчук - Олександрiя, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Кременчук до Олександрiя

 • Як легко сісти на автобус з Кременчук до Олександрiя?
 • Подорож на автобусі з Кременчук до Олександрiя може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Кременчук до Олександрiя.
 • Скільки коштує квиток на автобус Кременчук - Олександрiя?
 • Дешеві автобусні квитки з Кременчук до Олександрiя коштують десь близько 250.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Кременчук - Олександрiя становить 250.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Кременчук до Олександрiя?
 • Час подорожі автобусом до Олександрiя з Кременчук становить у середньому 09:30 - 10:25 на 20 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Олександрiя з Кременчук, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Кременчук у Олександрiя?
 • Автобус з Кременчук до Олександрiя відправляється о 09:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Олександрiя з Кременчук?
 • Автобус з Кременчук до Олександрiя прибуває о 10:25.
 • Чи є прямі автобуси з Кременчук до Олександрiя?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Кременчук до Олександрiя з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Олександрiя з Кременчук?
 • Автобус з Кременчук до Олександрiя прибуває о 10:25.
 • Які компанії подорожують з Кременчук у Олександрiя?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Кременчук до Олександрiя, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Олександрiя з Кременчук, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Кременчук автостанції можна доїхати до Олександрiя? На який автобусний вокзал Олександрiя ви прибуваєте з Кременчук?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Кременчук, Театральна вулиця, 32/6, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Олександрiя,вулиця Козацький шлях; будинок 95, що також розташований недалеко від центру міста.