You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Дніпро - Біла Підляська
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Дніпро - Біла Підляська 700 км
Тривалість маршруту 06:30 - 04:30
Ціна квитка на автобус 3700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Дніпро - Біла Підляська через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3700.00 грн. відстань від Дніпро - Біла Підляська сягає біля 700 км, що в середньому займає близько 06:30 - 04:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Бяла-Подляска АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Дніпро - Біла Підляська

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Дніпро - Біла Підляська

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Дніпро - Біла Підляська протяжністю ~ 700 км. Подорожуючи автобусом з Дніпро - Біла Підляська, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:30 - 04:30 годин.


Час відправлення автобусів Дніпро - Біла Підляська: Через день

Щотижня між Дніпро - Біла Підляська курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Дніпро приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Дніпро до Біла Підляська відправляється о 06:30 ранку, а прибуває — о 04:30. Згідно з розкладом автобусів Дніпро - Біла Підляська, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:30 - 04:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Дніпро - Біла Підляська та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Дніпро і куди прибуває в Біла Підляська?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Дніпро до Біла Підляська, вам слід очікувати відправлення з автостанції Курчатова вул. 10 в Дніпро та прибуття на площа Війська Польського; дім 21 в Біла Підляська. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Дніпро - Біла Підляська

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Дніпро - Біла Підляська курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Біла Підляська автобус добирається 06:30 - 04:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Дніпро - Біла Підляська. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Дніпро - Біла Підляська курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Дніпро - Біла Підляська: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Дніпро - Біла Підляська більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Дніпро - Біла Підляська

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Дніпро - Біла Підляська, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Дніпро - Біла Підляська, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Дніпро до Біла Підляська

 • Як легко сісти на автобус з Дніпро до Біла Підляська?
 • Подорож на автобусі з Дніпро до Біла Підляська може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Дніпро до Біла Підляська.
 • Скільки коштує квиток на автобус Дніпро - Біла Підляська?
 • Дешеві автобусні квитки з Дніпро до Біла Підляська коштують десь близько 3700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Дніпро - Біла Підляська становить 3700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Дніпро до Біла Підляська?
 • Час подорожі автобусом до Біла Підляська з Дніпро становить у середньому 06:30 - 04:30 на 700 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Біла Підляська з Дніпро, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Дніпро у Біла Підляська?
 • Автобус з Дніпро до Біла Підляська відправляється о 06:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Біла Підляська з Дніпро?
 • Автобус з Дніпро до Біла Підляська прибуває о 04:30.
 • Чи є прямі автобуси з Дніпро до Біла Підляська?
 • Так, є прямий автобус через день з Дніпро до Біла Підляська з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Біла Підляська з Дніпро?
 • Автобус з Дніпро до Біла Підляська прибуває о 04:30.
 • Які компанії подорожують з Дніпро у Біла Підляська?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Дніпро до Біла Підляська, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Біла Підляська з Дніпро, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Дніпро автостанції можна доїхати до Біла Підляська? На який автобусний вокзал Біла Підляська ви прибуваєте з Дніпро?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Дніпро, Курчатова вул. 10, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Біла Підляська,площа Війська Польського; дім 21, що також розташований недалеко від центру міста.