You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Дніпро - Катовiце
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Дніпро - Катовiце 260 км
Тривалість маршруту 06:30 - 09:30
Ціна квитка на автобус 2650.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Дніпро - Катовiце через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2650.00 грн. відстань від Дніпро - Катовiце сягає біля 260 км, що в середньому займає близько 06:30 - 09:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Катовіце PKS. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Дніпро - Катовiце

Графік відправлень:

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Дніпро - Катовiце
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Дніпро - Катовiце 720 км
Тривалість маршруту 06:30 - 09:30
Ціна квитка на автобус 2650.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Дніпро - Катовiце через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2650.00 грн. відстань від Дніпро - Катовiце сягає біля 720 км, що в середньому займає близько 06:30 - 09:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Катовіце PKS. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Дніпро - Катовiце

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Дніпро - Катовiце

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Дніпро - Катовiце протяжністю ~ 260 км. Подорожуючи автобусом з Дніпро - Катовiце, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:30 - 09:30 годин.


Час відправлення автобусів Дніпро - Катовiце: Через день

Щотижня між Дніпро - Катовiце курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Дніпро приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Дніпро до Катовiце відправляється о 06:30 ранку, а прибуває — о 09:30. Згідно з розкладом автобусів Дніпро - Катовiце, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:30 - 09:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Дніпро - Катовiце та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Дніпро і куди прибуває в Катовiце?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Дніпро до Катовiце, вам слід очікувати відправлення з автостанції Курчатова вул. 10 в Дніпро та прибуття на ulіca Sądowa,5 в Катовiце. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Дніпро - Катовiце

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Дніпро - Катовiце курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Катовiце автобус добирається 06:30 - 09:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Дніпро - Катовiце. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Дніпро - Катовiце курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Дніпро - Катовiце: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Дніпро - Катовiце більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Дніпро - Катовiце

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Дніпро - Катовiце, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Дніпро - Катовiце, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Дніпро до Катовiце

 • Як легко сісти на автобус з Дніпро до Катовiце?
 • Подорож на автобусі з Дніпро до Катовiце може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Дніпро до Катовiце.
 • Скільки коштує квиток на автобус Дніпро - Катовiце?
 • Дешеві автобусні квитки з Дніпро до Катовiце коштують десь близько 2650.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Дніпро - Катовiце становить 2650.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Дніпро до Катовiце?
 • Час подорожі автобусом до Катовiце з Дніпро становить у середньому 06:30 - 09:30 на 260 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Катовiце з Дніпро, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Дніпро у Катовiце?
 • Автобус з Дніпро до Катовiце відправляється о 06:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Катовiце з Дніпро?
 • Автобус з Дніпро до Катовiце прибуває о 09:30.
 • Чи є прямі автобуси з Дніпро до Катовiце?
 • Так, є прямий автобус через день з Дніпро до Катовiце з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Катовiце з Дніпро?
 • Автобус з Дніпро до Катовiце прибуває о 09:30.
 • Які компанії подорожують з Дніпро у Катовiце?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Дніпро до Катовiце, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Катовiце з Дніпро, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Дніпро автостанції можна доїхати до Катовiце? На який автобусний вокзал Катовiце ви прибуваєте з Дніпро?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Дніпро, Курчатова вул. 10, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Катовiце,ulіca Sądowa,5, що також розташований недалеко від центру міста.