You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Запоріжжя - Таллінн

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Запоріжжя - Таллінн 1180 км
Тривалість маршруту 06:15 - 21:00
Ціна квитка на автобус 4550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Запоріжжя - Таллінн через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4550.00 грн. відстань від Запоріжжя - Таллінн сягає біля 1180 км, що в середньому займає близько 06:15 - 21:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Таллін "Reisisadam D-terminal". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Запоріжжя - Таллінн

Подорож на автобусі Запоріжжя - Таллінн

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Запоріжжя - Таллінн протяжністю ~ 1180 км. Подорожуючи автобусом з Запоріжжя - Таллінн, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:15 - 21:00 годин.


Час відправлення автобусів Запоріжжя - Таллінн: Через день

Щотижня між Запоріжжя - Таллінн курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Запоріжжя приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Запоріжжя до Таллінн відправляється о 06:15 ранку, а прибуває — о 21:00. Згідно з розкладом автобусів Запоріжжя - Таллінн, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:15 - 21:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Запоріжжя - Таллінн та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Запоріжжя і куди прибуває в Таллінн?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Запоріжжя до Таллінн, вам слід очікувати відправлення з автостанції Соборний пр. 20 в Запоріжжя та прибуття на вулиця Юус-Садама в Таллінн. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Запоріжжя - Таллінн

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Запоріжжя - Таллінн курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Таллінн автобус добирається 06:15 - 21:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Запоріжжя - Таллінн. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Запоріжжя - Таллінн курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Запоріжжя - Таллінн: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Запоріжжя - Таллінн більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Запоріжжя - Таллінн

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Запоріжжя - Таллінн, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Запоріжжя - Таллінн, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Запоріжжя до Таллінн

 • Як легко сісти на автобус з Запоріжжя до Таллінн?
 • Подорож на автобусі з Запоріжжя до Таллінн може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Запоріжжя до Таллінн.
 • Скільки коштує квиток на автобус Запоріжжя - Таллінн?
 • Дешеві автобусні квитки з Запоріжжя до Таллінн коштують десь близько 4550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Запоріжжя - Таллінн становить 4550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Запоріжжя до Таллінн?
 • Час подорожі автобусом до Таллінн з Запоріжжя становить у середньому 06:15 - 21:00 на 1180 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Таллінн з Запоріжжя, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Запоріжжя у Таллінн?
 • Автобус з Запоріжжя до Таллінн відправляється о 06:15. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Таллінн з Запоріжжя?
 • Автобус з Запоріжжя до Таллінн прибуває о 21:00.
 • Чи є прямі автобуси з Запоріжжя до Таллінн?
 • Так, є прямий автобус через день з Запоріжжя до Таллінн з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Таллінн з Запоріжжя?
 • Автобус з Запоріжжя до Таллінн прибуває о 21:00.
 • Які компанії подорожують з Запоріжжя у Таллінн?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Запоріжжя до Таллінн, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Таллінн з Запоріжжя, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Запоріжжя автостанції можна доїхати до Таллінн? На який автобусний вокзал Таллінн ви прибуваєте з Запоріжжя?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Запоріжжя, Соборний пр. 20, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Таллінн,вулиця Юус-Садама, що також розташований недалеко від центру міста.