You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Запоріжжя - Сувалки

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Запоріжжя - Сувалки 880 км
Тривалість маршруту 06:15 - 09:50
Ціна квитка на автобус 3700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Запоріжжя - Сувалки через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3700.00 грн. відстань від Запоріжжя - Сувалки сягає біля 880 км, що в середньому займає близько 06:15 - 09:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Сувалькі АВ Сувалки (автобусна зупинка). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Запоріжжя - Сувалки

Подорож на автобусі Запоріжжя - Сувалки

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Запоріжжя - Сувалки протяжністю ~ 880 км. Подорожуючи автобусом з Запоріжжя - Сувалки, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:15 - 09:50 годин.


Час відправлення автобусів Запоріжжя - Сувалки: Через день

Щотижня між Запоріжжя - Сувалки курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Запоріжжя приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Запоріжжя до Сувалки відправляється о 06:15 ранку, а прибуває — о 09:50. Згідно з розкладом автобусів Запоріжжя - Сувалки, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:15 - 09:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Запоріжжя - Сувалки та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Запоріжжя і куди прибуває в Сувалки?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Запоріжжя до Сувалки, вам слід очікувати відправлення з автостанції Соборний пр. 20 в Запоріжжя та прибуття на вулиця Утрати в Сувалки. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Запоріжжя - Сувалки

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Запоріжжя - Сувалки курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Сувалки автобус добирається 06:15 - 09:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Запоріжжя - Сувалки. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Запоріжжя - Сувалки курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Запоріжжя - Сувалки: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Запоріжжя - Сувалки більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Запоріжжя - Сувалки

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Запоріжжя - Сувалки, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Запоріжжя - Сувалки, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Запоріжжя до Сувалки

 • Як легко сісти на автобус з Запоріжжя до Сувалки?
 • Подорож на автобусі з Запоріжжя до Сувалки може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Запоріжжя до Сувалки.
 • Скільки коштує квиток на автобус Запоріжжя - Сувалки?
 • Дешеві автобусні квитки з Запоріжжя до Сувалки коштують десь близько 3700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Запоріжжя - Сувалки становить 3700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Запоріжжя до Сувалки?
 • Час подорожі автобусом до Сувалки з Запоріжжя становить у середньому 06:15 - 09:50 на 880 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Сувалки з Запоріжжя, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Запоріжжя у Сувалки?
 • Автобус з Запоріжжя до Сувалки відправляється о 06:15. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Сувалки з Запоріжжя?
 • Автобус з Запоріжжя до Сувалки прибуває о 09:50.
 • Чи є прямі автобуси з Запоріжжя до Сувалки?
 • Так, є прямий автобус через день з Запоріжжя до Сувалки з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Сувалки з Запоріжжя?
 • Автобус з Запоріжжя до Сувалки прибуває о 09:50.
 • Які компанії подорожують з Запоріжжя у Сувалки?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Запоріжжя до Сувалки, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Сувалки з Запоріжжя, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Запоріжжя автостанції можна доїхати до Сувалки? На який автобусний вокзал Сувалки ви прибуваєте з Запоріжжя?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Запоріжжя, Соборний пр. 20, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Сувалки,вулиця Утрати, що також розташований недалеко від центру міста.