You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Запоріжжя - Маріамполь

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Запоріжжя - Маріамполь 930 км
Тривалість маршруту 06:15 - 11:45
Ціна квитка на автобус 4100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Запоріжжя - Маріамполь через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4100.00 грн. відстань від Запоріжжя - Маріамполь сягає біля 930 км, що в середньому займає близько 06:15 - 11:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Маріамполь. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Запоріжжя - Маріамполь

Подорож на автобусі Запоріжжя - Маріамполь

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Запоріжжя - Маріамполь протяжністю ~ 930 км. Подорожуючи автобусом з Запоріжжя - Маріамполь, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:15 - 11:45 годин.


Час відправлення автобусів Запоріжжя - Маріамполь: Через день

Щотижня між Запоріжжя - Маріамполь курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Запоріжжя приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Запоріжжя до Маріамполь відправляється о 06:15 ранку, а прибуває — о 11:45. Згідно з розкладом автобусів Запоріжжя - Маріамполь, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:15 - 11:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Запоріжжя - Маріамполь та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Запоріжжя і куди прибуває в Маріамполь?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Запоріжжя до Маріамполь, вам слід очікувати відправлення з автостанції Соборний пр. 20 в Запоріжжя та прибуття на Стотіес гатве 2Б в Маріамполь. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Запоріжжя - Маріамполь

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Запоріжжя - Маріамполь курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Маріамполь автобус добирається 06:15 - 11:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Запоріжжя - Маріамполь. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Запоріжжя - Маріамполь курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Запоріжжя - Маріамполь: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Запоріжжя - Маріамполь більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Запоріжжя - Маріамполь

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Запоріжжя - Маріамполь, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Запоріжжя - Маріамполь, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Запоріжжя до Маріамполь

 • Як легко сісти на автобус з Запоріжжя до Маріамполь?
 • Подорож на автобусі з Запоріжжя до Маріамполь може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Запоріжжя до Маріамполь.
 • Скільки коштує квиток на автобус Запоріжжя - Маріамполь?
 • Дешеві автобусні квитки з Запоріжжя до Маріамполь коштують десь близько 4100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Запоріжжя - Маріамполь становить 4100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Запоріжжя до Маріамполь?
 • Час подорожі автобусом до Маріамполь з Запоріжжя становить у середньому 06:15 - 11:45 на 930 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Маріамполь з Запоріжжя, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Запоріжжя у Маріамполь?
 • Автобус з Запоріжжя до Маріамполь відправляється о 06:15. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Маріамполь з Запоріжжя?
 • Автобус з Запоріжжя до Маріамполь прибуває о 11:45.
 • Чи є прямі автобуси з Запоріжжя до Маріамполь?
 • Так, є прямий автобус через день з Запоріжжя до Маріамполь з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Маріамполь з Запоріжжя?
 • Автобус з Запоріжжя до Маріамполь прибуває о 11:45.
 • Які компанії подорожують з Запоріжжя у Маріамполь?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Запоріжжя до Маріамполь, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Маріамполь з Запоріжжя, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Запоріжжя автостанції можна доїхати до Маріамполь? На який автобусний вокзал Маріамполь ви прибуваєте з Запоріжжя?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Запоріжжя, Соборний пр. 20, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Маріамполь,Стотіес гатве 2Б, що також розташований недалеко від центру міста.