You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Таллінн - Полтава

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Таллінн - Полтава 1050 км
Тривалість маршруту 05:00 - 17:05
Ціна квитка на автобус 4550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Таллінн - Полтава через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4550.00 грн. відстань від Таллінн - Полтава сягає біля 1050 км, що в середньому займає близько 05:00 - 17:05. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Полтава АС-1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Таллінн - Полтава

Подорож на автобусі Таллінн - Полтава

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Таллінн - Полтава протяжністю ~ 1050 км. Подорожуючи автобусом з Таллінн - Полтава, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 05:00 - 17:05 годин.


Час відправлення автобусів Таллінн - Полтава: Через день

Щотижня між Таллінн - Полтава курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Таллінн приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Таллінн до Полтава відправляється о 05:00 ранку, а прибуває — о 17:05. Згідно з розкладом автобусів Таллінн - Полтава, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 05:00 - 17:05 годин. Для перегляду розкладу автобусів Таллінн - Полтава та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Таллінн і куди прибуває в Полтава?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Таллінн до Полтава, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Юус-Садама в Таллінн та прибуття на Великотирнівська вул. 7 в Полтава. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Таллінн - Полтава

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Таллінн - Полтава курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Полтава автобус добирається 05:00 - 17:05, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Таллінн - Полтава. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Таллінн - Полтава курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Таллінн - Полтава: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Таллінн - Полтава більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Таллінн - Полтава

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Таллінн - Полтава, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Таллінн - Полтава, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Таллінн до Полтава

 • Як легко сісти на автобус з Таллінн до Полтава?
 • Подорож на автобусі з Таллінн до Полтава може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Таллінн до Полтава.
 • Скільки коштує квиток на автобус Таллінн - Полтава?
 • Дешеві автобусні квитки з Таллінн до Полтава коштують десь близько 4550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Таллінн - Полтава становить 4550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Таллінн до Полтава?
 • Час подорожі автобусом до Полтава з Таллінн становить у середньому 05:00 - 17:05 на 1050 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Полтава з Таллінн, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Таллінн у Полтава?
 • Автобус з Таллінн до Полтава відправляється о 05:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Полтава з Таллінн?
 • Автобус з Таллінн до Полтава прибуває о 17:05.
 • Чи є прямі автобуси з Таллінн до Полтава?
 • Так, є прямий автобус через день з Таллінн до Полтава з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Полтава з Таллінн?
 • Автобус з Таллінн до Полтава прибуває о 17:05.
 • Які компанії подорожують з Таллінн у Полтава?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Таллінн до Полтава, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Полтава з Таллінн, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Таллінн автостанції можна доїхати до Полтава? На який автобусний вокзал Полтава ви прибуваєте з Таллінн?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Таллінн, вулиця Юус-Садама, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Полтава,Великотирнівська вул. 7, що також розташований недалеко від центру міста.