You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Таллінн - Хорол

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Таллінн - Хорол 1000 км
Тривалість маршруту 05:00 - 15:40
Ціна квитка на автобус 4550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Таллінн - Хорол через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4550.00 грн. відстань від Таллінн - Хорол сягає біля 1000 км, що в середньому займає близько 05:00 - 15:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Хорол АС-2. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Таллінн - Хорол

Подорож на автобусі Таллінн - Хорол

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Таллінн - Хорол протяжністю ~ 1000 км. Подорожуючи автобусом з Таллінн - Хорол, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 05:00 - 15:40 годин.


Час відправлення автобусів Таллінн - Хорол: Через день

Щотижня між Таллінн - Хорол курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Таллінн приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Таллінн до Хорол відправляється о 05:00 ранку, а прибуває — о 15:40. Згідно з розкладом автобусів Таллінн - Хорол, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 05:00 - 15:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Таллінн - Хорол та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Таллінн і куди прибуває в Хорол?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Таллінн до Хорол, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Юус-Садама в Таллінн та прибуття на Глибокодолинська вулиця,27 в Хорол. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Таллінн - Хорол

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Таллінн - Хорол курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Хорол автобус добирається 05:00 - 15:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Таллінн - Хорол. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Таллінн - Хорол курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Таллінн - Хорол: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Таллінн - Хорол більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Таллінн - Хорол

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Таллінн - Хорол, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Таллінн - Хорол, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Таллінн до Хорол

 • Як легко сісти на автобус з Таллінн до Хорол?
 • Подорож на автобусі з Таллінн до Хорол може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Таллінн до Хорол.
 • Скільки коштує квиток на автобус Таллінн - Хорол?
 • Дешеві автобусні квитки з Таллінн до Хорол коштують десь близько 4550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Таллінн - Хорол становить 4550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Таллінн до Хорол?
 • Час подорожі автобусом до Хорол з Таллінн становить у середньому 05:00 - 15:40 на 1000 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Хорол з Таллінн, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Таллінн у Хорол?
 • Автобус з Таллінн до Хорол відправляється о 05:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Хорол з Таллінн?
 • Автобус з Таллінн до Хорол прибуває о 15:40.
 • Чи є прямі автобуси з Таллінн до Хорол?
 • Так, є прямий автобус через день з Таллінн до Хорол з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Хорол з Таллінн?
 • Автобус з Таллінн до Хорол прибуває о 15:40.
 • Які компанії подорожують з Таллінн у Хорол?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Таллінн до Хорол, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Хорол з Таллінн, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Таллінн автостанції можна доїхати до Хорол? На який автобусний вокзал Хорол ви прибуваєте з Таллінн?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Таллінн, вулиця Юус-Садама, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Хорол,Глибокодолинська вулиця,27, що також розташований недалеко від центру міста.