You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Таллінн - Київ

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Таллінн - Київ 890 км
Тривалість маршруту 05:00 - 11:30
Ціна квитка на автобус 3300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Таллінн - Київ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3300.00 грн. відстань від Таллінн - Київ сягає біля 890 км, що в середньому займає близько 05:00 - 11:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Київ АС (центральний Зал. вокзал). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Таллінн - Київ

Подорож на автобусі Таллінн - Київ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Таллінн - Київ протяжністю ~ 890 км. Подорожуючи автобусом з Таллінн - Київ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 05:00 - 11:30 годин.


Час відправлення автобусів Таллінн - Київ: Через день

Щотижня між Таллінн - Київ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Таллінн приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Таллінн до Київ відправляється о 05:00 ранку, а прибуває — о 11:30. Згідно з розкладом автобусів Таллінн - Київ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 05:00 - 11:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Таллінн - Київ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Таллінн і куди прибуває в Київ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Таллінн до Київ, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Юус-Садама в Таллінн та прибуття на метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 в Київ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Таллінн - Київ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Таллінн - Київ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Київ автобус добирається 05:00 - 11:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Таллінн - Київ. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Таллінн - Київ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Таллінн - Київ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Таллінн - Київ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Таллінн - Київ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Таллінн - Київ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Таллінн - Київ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Таллінн до Київ

 • Як легко сісти на автобус з Таллінн до Київ?
 • Подорож на автобусі з Таллінн до Київ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Таллінн до Київ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Таллінн - Київ?
 • Дешеві автобусні квитки з Таллінн до Київ коштують десь близько 3300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Таллінн - Київ становить 3300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Таллінн до Київ?
 • Час подорожі автобусом до Київ з Таллінн становить у середньому 05:00 - 11:30 на 890 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Київ з Таллінн, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Таллінн у Київ?
 • Автобус з Таллінн до Київ відправляється о 05:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Київ з Таллінн?
 • Автобус з Таллінн до Київ прибуває о 11:30.
 • Чи є прямі автобуси з Таллінн до Київ?
 • Так, є прямий автобус через день з Таллінн до Київ з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Київ з Таллінн?
 • Автобус з Таллінн до Київ прибуває о 11:30.
 • Які компанії подорожують з Таллінн у Київ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Таллінн до Київ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Київ з Таллінн, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Таллінн автостанції можна доїхати до Київ? На який автобусний вокзал Київ ви прибуваєте з Таллінн?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Таллінн, вулиця Юус-Садама, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Київ,метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32, що також розташований недалеко від центру міста.