You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Августів - Звенигородка

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Августів - Звенигородка 520 км
Тривалість маршруту 15:00 - 10:30
Ціна квитка на автобус 2900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Августів - Звенигородка через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2900.00 грн. відстань від Августів - Звенигородка сягає біля 520 км, що в середньому займає близько 15:00 - 10:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Звенигородка АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Августів - Звенигородка

Подорож на автобусі Августів - Звенигородка

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Августів - Звенигородка протяжністю ~ 520 км. Подорожуючи автобусом з Августів - Звенигородка, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 15:00 - 10:30 годин.


Час відправлення автобусів Августів - Звенигородка: Через день

Щотижня між Августів - Звенигородка курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Августів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Августів до Звенигородка відправляється о 15:00 ранку, а прибуває — о 10:30. Згідно з розкладом автобусів Августів - Звенигородка, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 15:00 - 10:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Августів - Звенигородка та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Августів і куди прибуває в Звенигородка?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Августів до Звенигородка, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Йонкайтіса в Августів та прибуття на Шевченка вул. 1А в Звенигородка. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Августів - Звенигородка

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Августів - Звенигородка курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Звенигородка автобус добирається 15:00 - 10:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Августів - Звенигородка. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Августів - Звенигородка курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Августів - Звенигородка: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Августів - Звенигородка більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Августів - Звенигородка

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Августів - Звенигородка, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Августів - Звенигородка, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Августів до Звенигородка

 • Як легко сісти на автобус з Августів до Звенигородка?
 • Подорож на автобусі з Августів до Звенигородка може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Августів до Звенигородка.
 • Скільки коштує квиток на автобус Августів - Звенигородка?
 • Дешеві автобусні квитки з Августів до Звенигородка коштують десь близько 2900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Августів - Звенигородка становить 2900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Августів до Звенигородка?
 • Час подорожі автобусом до Звенигородка з Августів становить у середньому 15:00 - 10:30 на 520 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Звенигородка з Августів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Августів у Звенигородка?
 • Автобус з Августів до Звенигородка відправляється о 15:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Звенигородка з Августів?
 • Автобус з Августів до Звенигородка прибуває о 10:30.
 • Чи є прямі автобуси з Августів до Звенигородка?
 • Так, є прямий автобус через день з Августів до Звенигородка з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Звенигородка з Августів?
 • Автобус з Августів до Звенигородка прибуває о 10:30.
 • Які компанії подорожують з Августів у Звенигородка?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Августів до Звенигородка, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Звенигородка з Августів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Августів автостанції можна доїхати до Звенигородка? На який автобусний вокзал Звенигородка ви прибуваєте з Августів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Августів, вулиця Йонкайтіса, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Звенигородка,Шевченка вул. 1А, що також розташований недалеко від центру міста.