You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Августів - Київ

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Августів - Київ 540 км
Тривалість маршруту 15:00 - 11:30
Ціна квитка на автобус 2500.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Августів - Київ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2500.00 грн. відстань від Августів - Київ сягає біля 540 км, що в середньому займає близько 15:00 - 11:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Київ АС (центральний Зал. вокзал). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Августів - Київ

Подорож на автобусі Августів - Київ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Августів - Київ протяжністю ~ 540 км. Подорожуючи автобусом з Августів - Київ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 15:00 - 11:30 годин.


Час відправлення автобусів Августів - Київ: Через день

Щотижня між Августів - Київ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Августів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Августів до Київ відправляється о 15:00 ранку, а прибуває — о 11:30. Згідно з розкладом автобусів Августів - Київ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 15:00 - 11:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Августів - Київ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Августів і куди прибуває в Київ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Августів до Київ, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Йонкайтіса в Августів та прибуття на метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 в Київ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Августів - Київ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Августів - Київ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Київ автобус добирається 15:00 - 11:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Августів - Київ. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Августів - Київ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Августів - Київ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Августів - Київ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Августів - Київ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Августів - Київ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Августів - Київ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Августів до Київ

 • Як легко сісти на автобус з Августів до Київ?
 • Подорож на автобусі з Августів до Київ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Августів до Київ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Августів - Київ?
 • Дешеві автобусні квитки з Августів до Київ коштують десь близько 2500.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Августів - Київ становить 2500.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Августів до Київ?
 • Час подорожі автобусом до Київ з Августів становить у середньому 15:00 - 11:30 на 540 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Київ з Августів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Августів у Київ?
 • Автобус з Августів до Київ відправляється о 15:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Київ з Августів?
 • Автобус з Августів до Київ прибуває о 11:30.
 • Чи є прямі автобуси з Августів до Київ?
 • Так, є прямий автобус через день з Августів до Київ з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Київ з Августів?
 • Автобус з Августів до Київ прибуває о 11:30.
 • Які компанії подорожують з Августів у Київ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Августів до Київ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Київ з Августів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Августів автостанції можна доїхати до Київ? На який автобусний вокзал Київ ви прибуваєте з Августів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Августів, вулиця Йонкайтіса, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Київ,метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32, що також розташований недалеко від центру міста.