You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Сувалки - Запоріжжя
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Сувалки - Запоріжжя 880 км
Тривалість маршруту 14:20 - 22:00
Ціна квитка на автобус 3700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Сувалки - Запоріжжя через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3700.00 грн. відстань від Сувалки - Запоріжжя сягає біля 880 км, що в середньому займає близько 14:20 - 22:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Запоріжжя АС1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Сувалки - Запоріжжя

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Сувалки - Запоріжжя

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Сувалки - Запоріжжя протяжністю ~ 880 км. Подорожуючи автобусом з Сувалки - Запоріжжя, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:20 - 22:00 годин.


Час відправлення автобусів Сувалки - Запоріжжя: Через день

Щотижня між Сувалки - Запоріжжя курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Сувалки приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Сувалки до Запоріжжя відправляється о 14:20 ранку, а прибуває — о 22:00. Згідно з розкладом автобусів Сувалки - Запоріжжя, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:20 - 22:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Сувалки - Запоріжжя та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Сувалки і куди прибуває в Запоріжжя?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Сувалки до Запоріжжя, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Утрати в Сувалки та прибуття на Соборний пр. 20 в Запоріжжя. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Сувалки - Запоріжжя

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Сувалки - Запоріжжя курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Запоріжжя автобус добирається 14:20 - 22:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Сувалки - Запоріжжя. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Сувалки - Запоріжжя курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Сувалки - Запоріжжя: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Сувалки - Запоріжжя більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Сувалки - Запоріжжя

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Сувалки - Запоріжжя, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Сувалки - Запоріжжя, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Сувалки до Запоріжжя

 • Як легко сісти на автобус з Сувалки до Запоріжжя?
 • Подорож на автобусі з Сувалки до Запоріжжя може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Сувалки до Запоріжжя.
 • Скільки коштує квиток на автобус Сувалки - Запоріжжя?
 • Дешеві автобусні квитки з Сувалки до Запоріжжя коштують десь близько 3700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Сувалки - Запоріжжя становить 3700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Сувалки до Запоріжжя?
 • Час подорожі автобусом до Запоріжжя з Сувалки становить у середньому 14:20 - 22:00 на 880 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Запоріжжя з Сувалки, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Сувалки у Запоріжжя?
 • Автобус з Сувалки до Запоріжжя відправляється о 14:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Запоріжжя з Сувалки?
 • Автобус з Сувалки до Запоріжжя прибуває о 22:00.
 • Чи є прямі автобуси з Сувалки до Запоріжжя?
 • Так, є прямий автобус через день з Сувалки до Запоріжжя з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Запоріжжя з Сувалки?
 • Автобус з Сувалки до Запоріжжя прибуває о 22:00.
 • Які компанії подорожують з Сувалки у Запоріжжя?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Сувалки до Запоріжжя, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Запоріжжя з Сувалки, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Сувалки автостанції можна доїхати до Запоріжжя? На який автобусний вокзал Запоріжжя ви прибуваєте з Сувалки?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Сувалки, вулиця Утрати, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Запоріжжя,Соборний пр. 20, що також розташований недалеко від центру міста.