You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Сувалки - Павлоград

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Сувалки - Павлоград 900 км
Тривалість маршруту 14:20 - 22:10
Ціна квитка на автобус 3700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Сувалки - Павлоград через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3700.00 грн. відстань від Сувалки - Павлоград сягає біля 900 км, що в середньому займає близько 14:20 - 22:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Павлоград АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Сувалки - Павлоград

Подорож на автобусі Сувалки - Павлоград

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Сувалки - Павлоград протяжністю ~ 900 км. Подорожуючи автобусом з Сувалки - Павлоград, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:20 - 22:10 годин.


Час відправлення автобусів Сувалки - Павлоград: Через день

Щотижня між Сувалки - Павлоград курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Сувалки приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Сувалки до Павлоград відправляється о 14:20 ранку, а прибуває — о 22:10. Згідно з розкладом автобусів Сувалки - Павлоград, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:20 - 22:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Сувалки - Павлоград та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Сувалки і куди прибуває в Павлоград?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Сувалки до Павлоград, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Утрати в Сувалки та прибуття на Дніпровська вулиця,115 в Павлоград. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Сувалки - Павлоград

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Сувалки - Павлоград курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Павлоград автобус добирається 14:20 - 22:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Сувалки - Павлоград. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Сувалки - Павлоград курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Сувалки - Павлоград: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Сувалки - Павлоград більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Сувалки - Павлоград

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Сувалки - Павлоград, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Сувалки - Павлоград, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Сувалки до Павлоград

 • Як легко сісти на автобус з Сувалки до Павлоград?
 • Подорож на автобусі з Сувалки до Павлоград може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Сувалки до Павлоград.
 • Скільки коштує квиток на автобус Сувалки - Павлоград?
 • Дешеві автобусні квитки з Сувалки до Павлоград коштують десь близько 3700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Сувалки - Павлоград становить 3700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Сувалки до Павлоград?
 • Час подорожі автобусом до Павлоград з Сувалки становить у середньому 14:20 - 22:10 на 900 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Павлоград з Сувалки, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Сувалки у Павлоград?
 • Автобус з Сувалки до Павлоград відправляється о 14:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Павлоград з Сувалки?
 • Автобус з Сувалки до Павлоград прибуває о 22:10.
 • Чи є прямі автобуси з Сувалки до Павлоград?
 • Так, є прямий автобус через день з Сувалки до Павлоград з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Павлоград з Сувалки?
 • Автобус з Сувалки до Павлоград прибуває о 22:10.
 • Які компанії подорожують з Сувалки у Павлоград?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Сувалки до Павлоград, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Павлоград з Сувалки, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Сувалки автостанції можна доїхати до Павлоград? На який автобусний вокзал Павлоград ви прибуваєте з Сувалки?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Сувалки, вулиця Утрати, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Павлоград,Дніпровська вулиця,115, що також розташований недалеко від центру міста.