You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Сувалки - Хорол

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Сувалки - Хорол 700 км
Тривалість маршруту 14:20 - 15:40
Ціна квитка на автобус 3700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Сувалки - Хорол через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3700.00 грн. відстань від Сувалки - Хорол сягає біля 700 км, що в середньому займає близько 14:20 - 15:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Хорол АС-2. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Сувалки - Хорол

Подорож на автобусі Сувалки - Хорол

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Сувалки - Хорол протяжністю ~ 700 км. Подорожуючи автобусом з Сувалки - Хорол, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:20 - 15:40 годин.


Час відправлення автобусів Сувалки - Хорол: Через день

Щотижня між Сувалки - Хорол курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Сувалки приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Сувалки до Хорол відправляється о 14:20 ранку, а прибуває — о 15:40. Згідно з розкладом автобусів Сувалки - Хорол, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:20 - 15:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Сувалки - Хорол та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Сувалки і куди прибуває в Хорол?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Сувалки до Хорол, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Утрати в Сувалки та прибуття на Глибокодолинська вулиця,27 в Хорол. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Сувалки - Хорол

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Сувалки - Хорол курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Хорол автобус добирається 14:20 - 15:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Сувалки - Хорол. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Сувалки - Хорол курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Сувалки - Хорол: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Сувалки - Хорол більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Сувалки - Хорол

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Сувалки - Хорол, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Сувалки - Хорол, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Сувалки до Хорол

 • Як легко сісти на автобус з Сувалки до Хорол?
 • Подорож на автобусі з Сувалки до Хорол може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Сувалки до Хорол.
 • Скільки коштує квиток на автобус Сувалки - Хорол?
 • Дешеві автобусні квитки з Сувалки до Хорол коштують десь близько 3700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Сувалки - Хорол становить 3700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Сувалки до Хорол?
 • Час подорожі автобусом до Хорол з Сувалки становить у середньому 14:20 - 15:40 на 700 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Хорол з Сувалки, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Сувалки у Хорол?
 • Автобус з Сувалки до Хорол відправляється о 14:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Хорол з Сувалки?
 • Автобус з Сувалки до Хорол прибуває о 15:40.
 • Чи є прямі автобуси з Сувалки до Хорол?
 • Так, є прямий автобус через день з Сувалки до Хорол з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Хорол з Сувалки?
 • Автобус з Сувалки до Хорол прибуває о 15:40.
 • Які компанії подорожують з Сувалки у Хорол?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Сувалки до Хорол, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Хорол з Сувалки, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Сувалки автостанції можна доїхати до Хорол? На який автобусний вокзал Хорол ви прибуваєте з Сувалки?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Сувалки, вулиця Утрати, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Хорол,Глибокодолинська вулиця,27, що також розташований недалеко від центру міста.