You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Каунас - Лубни

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Каунас - Лубни 750 км
Тривалість маршруту 13:00 - 15:00
Ціна квитка на автобус 4100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Каунас - Лубни через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4100.00 грн. відстань від Каунас - Лубни сягає біля 750 км, що в середньому займає близько 13:00 - 15:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Лубни АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Каунас - Лубни

Подорож на автобусі Каунас - Лубни

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Каунас - Лубни протяжністю ~ 750 км. Подорожуючи автобусом з Каунас - Лубни, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:00 - 15:00 годин.


Час відправлення автобусів Каунас - Лубни: Через день

Щотижня між Каунас - Лубни курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Каунас приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Каунас до Лубни відправляється о 13:00 ранку, а прибуває — о 15:00. Згідно з розкладом автобусів Каунас - Лубни, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:00 - 15:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Каунас - Лубни та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Каунас і куди прибуває в Лубни?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Каунас до Лубни, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Вітауто в Каунас та прибуття на Володимирський проспект, 157 в Лубни. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Каунас - Лубни

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Каунас - Лубни курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Лубни автобус добирається 13:00 - 15:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Каунас - Лубни. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Каунас - Лубни курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Каунас - Лубни: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Каунас - Лубни більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Каунас - Лубни

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Каунас - Лубни, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Каунас - Лубни, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Каунас до Лубни

 • Як легко сісти на автобус з Каунас до Лубни?
 • Подорож на автобусі з Каунас до Лубни може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Каунас до Лубни.
 • Скільки коштує квиток на автобус Каунас - Лубни?
 • Дешеві автобусні квитки з Каунас до Лубни коштують десь близько 4100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Каунас - Лубни становить 4100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Каунас до Лубни?
 • Час подорожі автобусом до Лубни з Каунас становить у середньому 13:00 - 15:00 на 750 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Лубни з Каунас, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Каунас у Лубни?
 • Автобус з Каунас до Лубни відправляється о 13:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Лубни з Каунас?
 • Автобус з Каунас до Лубни прибуває о 15:00.
 • Чи є прямі автобуси з Каунас до Лубни?
 • Так, є прямий автобус через день з Каунас до Лубни з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Лубни з Каунас?
 • Автобус з Каунас до Лубни прибуває о 15:00.
 • Які компанії подорожують з Каунас у Лубни?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Каунас до Лубни, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Лубни з Каунас, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Каунас автостанції можна доїхати до Лубни? На який автобусний вокзал Лубни ви прибуваєте з Каунас?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Каунас, проспект Вітауто, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Лубни,Володимирський проспект, 157, що також розташований недалеко від центру міста.