You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Каунас - Полтава
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Каунас - Полтава 850 км
Тривалість маршруту 13:00 - 17:05
Ціна квитка на автобус 4100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Каунас - Полтава через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4100.00 грн. відстань від Каунас - Полтава сягає біля 850 км, що в середньому займає близько 13:00 - 17:05. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Полтава АС-1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Каунас - Полтава

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Каунас - Полтава

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Каунас - Полтава протяжністю ~ 850 км. Подорожуючи автобусом з Каунас - Полтава, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:00 - 17:05 годин.


Час відправлення автобусів Каунас - Полтава: Через день

Щотижня між Каунас - Полтава курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Каунас приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Каунас до Полтава відправляється о 13:00 ранку, а прибуває — о 17:05. Згідно з розкладом автобусів Каунас - Полтава, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:00 - 17:05 годин. Для перегляду розкладу автобусів Каунас - Полтава та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Каунас і куди прибуває в Полтава?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Каунас до Полтава, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Вітауто в Каунас та прибуття на Великотирнівська вул. 7 в Полтава. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Каунас - Полтава

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Каунас - Полтава курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Полтава автобус добирається 13:00 - 17:05, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Каунас - Полтава. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Каунас - Полтава курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Каунас - Полтава: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Каунас - Полтава більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Каунас - Полтава

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Каунас - Полтава, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Каунас - Полтава, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Каунас до Полтава

 • Як легко сісти на автобус з Каунас до Полтава?
 • Подорож на автобусі з Каунас до Полтава може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Каунас до Полтава.
 • Скільки коштує квиток на автобус Каунас - Полтава?
 • Дешеві автобусні квитки з Каунас до Полтава коштують десь близько 4100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Каунас - Полтава становить 4100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Каунас до Полтава?
 • Час подорожі автобусом до Полтава з Каунас становить у середньому 13:00 - 17:05 на 850 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Полтава з Каунас, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Каунас у Полтава?
 • Автобус з Каунас до Полтава відправляється о 13:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Полтава з Каунас?
 • Автобус з Каунас до Полтава прибуває о 17:05.
 • Чи є прямі автобуси з Каунас до Полтава?
 • Так, є прямий автобус через день з Каунас до Полтава з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Полтава з Каунас?
 • Автобус з Каунас до Полтава прибуває о 17:05.
 • Які компанії подорожують з Каунас у Полтава?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Каунас до Полтава, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Полтава з Каунас, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Каунас автостанції можна доїхати до Полтава? На який автобусний вокзал Полтава ви прибуваєте з Каунас?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Каунас, проспект Вітауто, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Полтава,Великотирнівська вул. 7, що також розташований недалеко від центру міста.