You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Каунас - Київ
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Каунас - Київ 690 км
Тривалість маршруту 13:00 - 11:30
Ціна квитка на автобус 2900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Каунас - Київ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2900.00 грн. відстань від Каунас - Київ сягає біля 690 км, що в середньому займає близько 13:00 - 11:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Київ АС (центральний Зал. вокзал). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Каунас - Київ

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Каунас - Київ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Каунас - Київ протяжністю ~ 690 км. Подорожуючи автобусом з Каунас - Київ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:00 - 11:30 годин.


Час відправлення автобусів Каунас - Київ: Через день

Щотижня між Каунас - Київ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Каунас приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Каунас до Київ відправляється о 13:00 ранку, а прибуває — о 11:30. Згідно з розкладом автобусів Каунас - Київ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:00 - 11:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Каунас - Київ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Каунас і куди прибуває в Київ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Каунас до Київ, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Вітауто в Каунас та прибуття на метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 в Київ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Каунас - Київ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Каунас - Київ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Київ автобус добирається 13:00 - 11:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Каунас - Київ. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Каунас - Київ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Каунас - Київ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Каунас - Київ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Каунас - Київ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Каунас - Київ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Каунас - Київ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Каунас до Київ

 • Як легко сісти на автобус з Каунас до Київ?
 • Подорож на автобусі з Каунас до Київ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Каунас до Київ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Каунас - Київ?
 • Дешеві автобусні квитки з Каунас до Київ коштують десь близько 2900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Каунас - Київ становить 2900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Каунас до Київ?
 • Час подорожі автобусом до Київ з Каунас становить у середньому 13:00 - 11:30 на 690 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Київ з Каунас, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Каунас у Київ?
 • Автобус з Каунас до Київ відправляється о 13:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Київ з Каунас?
 • Автобус з Каунас до Київ прибуває о 11:30.
 • Чи є прямі автобуси з Каунас до Київ?
 • Так, є прямий автобус через день з Каунас до Київ з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Київ з Каунас?
 • Автобус з Каунас до Київ прибуває о 11:30.
 • Які компанії подорожують з Каунас у Київ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Каунас до Київ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Київ з Каунас, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Каунас автостанції можна доїхати до Київ? На який автобусний вокзал Київ ви прибуваєте з Каунас?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Каунас, проспект Вітауто, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Київ,метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32, що також розташований недалеко від центру міста.