You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Пярну - Кропивницький

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Пярну - Кропивницький 850 км
Тривалість маршруту 06:50 - 11:35
Ціна квитка на автобус 4550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Пярну - Кропивницький через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4550.00 грн. відстань від Пярну - Кропивницький сягає біля 850 км, що в середньому займає близько 06:50 - 11:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Кропивницький АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Пярну - Кропивницький

Подорож на автобусі Пярну - Кропивницький

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Пярну - Кропивницький протяжністю ~ 850 км. Подорожуючи автобусом з Пярну - Кропивницький, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:50 - 11:35 годин.


Час відправлення автобусів Пярну - Кропивницький: Через день

Щотижня між Пярну - Кропивницький курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Пярну приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Пярну до Кропивницький відправляється о 06:50 ранку, а прибуває — о 11:35. Згідно з розкладом автобусів Пярну - Кропивницький, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:50 - 11:35 годин. Для перегляду розкладу автобусів Пярну - Кропивницький та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Пярну і куди прибуває в Кропивницький?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Пярну до Кропивницький, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Пік; будинок 12 в Пярну та прибуття на Олександрівське шосе, 1 в Кропивницький. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Пярну - Кропивницький

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Пярну - Кропивницький курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кропивницький автобус добирається 06:50 - 11:35, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Пярну - Кропивницький. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Пярну - Кропивницький курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Пярну - Кропивницький: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Пярну - Кропивницький більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Пярну - Кропивницький

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Пярну - Кропивницький, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Пярну - Кропивницький, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Пярну до Кропивницький

 • Як легко сісти на автобус з Пярну до Кропивницький?
 • Подорож на автобусі з Пярну до Кропивницький може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Пярну до Кропивницький.
 • Скільки коштує квиток на автобус Пярну - Кропивницький?
 • Дешеві автобусні квитки з Пярну до Кропивницький коштують десь близько 4550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Пярну - Кропивницький становить 4550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Пярну до Кропивницький?
 • Час подорожі автобусом до Кропивницький з Пярну становить у середньому 06:50 - 11:35 на 850 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кропивницький з Пярну, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Пярну у Кропивницький?
 • Автобус з Пярну до Кропивницький відправляється о 06:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кропивницький з Пярну?
 • Автобус з Пярну до Кропивницький прибуває о 11:35.
 • Чи є прямі автобуси з Пярну до Кропивницький?
 • Так, є прямий автобус через день з Пярну до Кропивницький з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кропивницький з Пярну?
 • Автобус з Пярну до Кропивницький прибуває о 11:35.
 • Які компанії подорожують з Пярну у Кропивницький?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Пярну до Кропивницький, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кропивницький з Пярну, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Пярну автостанції можна доїхати до Кропивницький? На який автобусний вокзал Кропивницький ви прибуваєте з Пярну?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Пярну, вулиця Пік; будинок 12, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кропивницький,Олександрівське шосе, 1, що також розташований недалеко від центру міста.