You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Пярну - Київ

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Пярну - Київ 840 км
Тривалість маршруту 06:50 - 11:30
Ціна квитка на автобус 3300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Пярну - Київ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3300.00 грн. відстань від Пярну - Київ сягає біля 840 км, що в середньому займає близько 06:50 - 11:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Київ АС (центральний Зал. вокзал). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Пярну - Київ

Подорож на автобусі Пярну - Київ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Пярну - Київ протяжністю ~ 840 км. Подорожуючи автобусом з Пярну - Київ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:50 - 11:30 годин.


Час відправлення автобусів Пярну - Київ: Через день

Щотижня між Пярну - Київ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Пярну приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Пярну до Київ відправляється о 06:50 ранку, а прибуває — о 11:30. Згідно з розкладом автобусів Пярну - Київ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:50 - 11:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Пярну - Київ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Пярну і куди прибуває в Київ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Пярну до Київ, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Пік; будинок 12 в Пярну та прибуття на метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 в Київ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Пярну - Київ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Пярну - Київ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Київ автобус добирається 06:50 - 11:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Пярну - Київ. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Пярну - Київ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Пярну - Київ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Пярну - Київ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Пярну - Київ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Пярну - Київ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Пярну - Київ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Пярну до Київ

 • Як легко сісти на автобус з Пярну до Київ?
 • Подорож на автобусі з Пярну до Київ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Пярну до Київ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Пярну - Київ?
 • Дешеві автобусні квитки з Пярну до Київ коштують десь близько 3300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Пярну - Київ становить 3300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Пярну до Київ?
 • Час подорожі автобусом до Київ з Пярну становить у середньому 06:50 - 11:30 на 840 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Київ з Пярну, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Пярну у Київ?
 • Автобус з Пярну до Київ відправляється о 06:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Київ з Пярну?
 • Автобус з Пярну до Київ прибуває о 11:30.
 • Чи є прямі автобуси з Пярну до Київ?
 • Так, є прямий автобус через день з Пярну до Київ з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Київ з Пярну?
 • Автобус з Пярну до Київ прибуває о 11:30.
 • Які компанії подорожують з Пярну у Київ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Пярну до Київ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Київ з Пярну, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Пярну автостанції можна доїхати до Київ? На який автобусний вокзал Київ ви прибуваєте з Пярну?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Пярну, вулиця Пік; будинок 12, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Київ,метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32, що також розташований недалеко від центру міста.