You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Тернопіль - Хмельницький

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Тернопіль - Хмельницький 118 км
Тривалість маршруту 01:30 - 03:00
Ціна квитка на автобус 200.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Тернопіль - Хмельницький через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 200.00 грн. відстань від Тернопіль - Хмельницький сягає біля 118 км, що в середньому займає близько 01:30 - 03:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Хмельницький Центральний АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Тернопіль - Хмельницький

Подорож на автобусі Тернопіль - Хмельницький

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Тернопіль - Хмельницький протяжністю ~ 118 км. Подорожуючи автобусом з Тернопіль - Хмельницький, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 01:30 - 03:00 годин.


Час відправлення автобусів Тернопіль - Хмельницький: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Тернопіль - Хмельницький курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Тернопіль приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Тернопіль до Хмельницький відправляється о 01:30 ранку, а прибуває — о 03:00. Згідно з розкладом автобусів Тернопіль - Хмельницький, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 01:30 - 03:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Тернопіль - Хмельницький та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Тернопіль і куди прибуває в Хмельницький?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Тернопіль до Хмельницький, вам слід очікувати відправлення з автостанції Живова вул. 7 в Тернопіль та прибуття на проспект Миру; будинок 94/1 в Хмельницький. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Тернопіль - Хмельницький

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Тернопіль - Хмельницький курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Хмельницький автобус добирається 01:30 - 03:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Тернопіль - Хмельницький. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Тернопіль - Хмельницький курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Тернопіль - Хмельницький: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Тернопіль - Хмельницький більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Тернопіль - Хмельницький

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Тернопіль - Хмельницький, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Тернопіль - Хмельницький, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Тернопіль до Хмельницький

 • Як легко сісти на автобус з Тернопіль до Хмельницький?
 • Подорож на автобусі з Тернопіль до Хмельницький може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Тернопіль до Хмельницький.
 • Скільки коштує квиток на автобус Тернопіль - Хмельницький?
 • Дешеві автобусні квитки з Тернопіль до Хмельницький коштують десь близько 200.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Тернопіль - Хмельницький становить 200.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Тернопіль до Хмельницький?
 • Час подорожі автобусом до Хмельницький з Тернопіль становить у середньому 01:30 - 03:00 на 118 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Хмельницький з Тернопіль, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Тернопіль у Хмельницький?
 • Автобус з Тернопіль до Хмельницький відправляється о 01:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Хмельницький з Тернопіль?
 • Автобус з Тернопіль до Хмельницький прибуває о 03:00.
 • Чи є прямі автобуси з Тернопіль до Хмельницький?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Тернопіль до Хмельницький з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Хмельницький з Тернопіль?
 • Автобус з Тернопіль до Хмельницький прибуває о 03:00.
 • Які компанії подорожують з Тернопіль у Хмельницький?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Тернопіль до Хмельницький, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Хмельницький з Тернопіль, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Тернопіль автостанції можна доїхати до Хмельницький? На який автобусний вокзал Хмельницький ви прибуваєте з Тернопіль?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Тернопіль, Живова вул. 7, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Хмельницький,проспект Миру; будинок 94/1, що також розташований недалеко від центру міста.