You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Тернопіль - Первомайськ

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Тернопіль - Первомайськ 505 км
Тривалість маршруту 01:30 - 08:15
Ціна квитка на автобус 900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Тернопіль - Первомайськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 900.00 грн. відстань від Тернопіль - Первомайськ сягає біля 505 км, що в середньому займає близько 01:30 - 08:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Первомайськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Тернопіль - Первомайськ

Подорож на автобусі Тернопіль - Первомайськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Тернопіль - Первомайськ протяжністю ~ 505 км. Подорожуючи автобусом з Тернопіль - Первомайськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 01:30 - 08:15 годин.


Час відправлення автобусів Тернопіль - Первомайськ: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Тернопіль - Первомайськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Тернопіль приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Тернопіль до Первомайськ відправляється о 01:30 ранку, а прибуває — о 08:15. Згідно з розкладом автобусів Тернопіль - Первомайськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 01:30 - 08:15 годин. Для перегляду розкладу автобусів Тернопіль - Первомайськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Тернопіль і куди прибуває в Первомайськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Тернопіль до Первомайськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції Живова вул. 7 в Тернопіль та прибуття на М. Виноградського вул. 8 в Первомайськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Тернопіль - Первомайськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Тернопіль - Первомайськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Первомайськ автобус добирається 01:30 - 08:15, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Тернопіль - Первомайськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Тернопіль - Первомайськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Тернопіль - Первомайськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Тернопіль - Первомайськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Тернопіль - Первомайськ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Тернопіль - Первомайськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Тернопіль - Первомайськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Тернопіль до Первомайськ

 • Як легко сісти на автобус з Тернопіль до Первомайськ?
 • Подорож на автобусі з Тернопіль до Первомайськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Тернопіль до Первомайськ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Тернопіль - Первомайськ?
 • Дешеві автобусні квитки з Тернопіль до Первомайськ коштують десь близько 900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Тернопіль - Первомайськ становить 900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Тернопіль до Первомайськ?
 • Час подорожі автобусом до Первомайськ з Тернопіль становить у середньому 01:30 - 08:15 на 505 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Первомайськ з Тернопіль, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Тернопіль у Первомайськ?
 • Автобус з Тернопіль до Первомайськ відправляється о 01:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Тернопіль?
 • Автобус з Тернопіль до Первомайськ прибуває о 08:15.
 • Чи є прямі автобуси з Тернопіль до Первомайськ?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Тернопіль до Первомайськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Тернопіль?
 • Автобус з Тернопіль до Первомайськ прибуває о 08:15.
 • Які компанії подорожують з Тернопіль у Первомайськ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Тернопіль до Первомайськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Первомайськ з Тернопіль, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Тернопіль автостанції можна доїхати до Первомайськ? На який автобусний вокзал Первомайськ ви прибуваєте з Тернопіль?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Тернопіль, Живова вул. 7, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Первомайськ,М. Виноградського вул. 8, що також розташований недалеко від центру міста.