You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Тернопіль - Ополє
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Тернопіль - Ополє 651 км
Тривалість маршруту 16:45 - 03:40
Ціна квитка на автобус 1300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Чт,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Тернопіль - Ополє через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1300.00 грн. відстань від Тернопіль - Ополє сягає біля 651 км, що в середньому займає близько 16:45 - 03:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Ополє PKS. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Тернопіль - Ополє

Графік відправлень:

2024-05-23
2024-05-30
2024-06-06
2024-06-13
2024-06-20

Подорож на автобусі Тернопіль - Ополє

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Тернопіль - Ополє протяжністю ~ 651 км. Подорожуючи автобусом з Тернопіль - Ополє, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 16:45 - 03:40 годин.


Час відправлення автобусів Тернопіль - Ополє: По днях тижня - Чт,

Щотижня між Тернопіль - Ополє курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Тернопіль приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Тернопіль до Ополє відправляється о 16:45 ранку, а прибуває — о 03:40. Згідно з розкладом автобусів Тернопіль - Ополє, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 16:45 - 03:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Тернопіль - Ополє та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Тернопіль і куди прибуває в Ополє?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Тернопіль до Ополє, вам слід очікувати відправлення з автостанції Живова вул. 7 в Тернопіль та прибуття на PKS 1 Мая , 4 в Ополє. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Тернопіль - Ополє

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Тернопіль - Ополє курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Ополє автобус добирається 16:45 - 03:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Тернопіль - Ополє. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Тернопіль - Ополє курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Тернопіль - Ополє: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Тернопіль - Ополє більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Тернопіль - Ополє

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Тернопіль - Ополє, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Тернопіль - Ополє, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Тернопіль до Ополє

 • Як легко сісти на автобус з Тернопіль до Ополє?
 • Подорож на автобусі з Тернопіль до Ополє може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Тернопіль до Ополє.
 • Скільки коштує квиток на автобус Тернопіль - Ополє?
 • Дешеві автобусні квитки з Тернопіль до Ополє коштують десь близько 1300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Тернопіль - Ополє становить 1300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Тернопіль до Ополє?
 • Час подорожі автобусом до Ополє з Тернопіль становить у середньому 16:45 - 03:40 на 651 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Ополє з Тернопіль, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Тернопіль у Ополє?
 • Автобус з Тернопіль до Ополє відправляється о 16:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ополє з Тернопіль?
 • Автобус з Тернопіль до Ополє прибуває о 03:40.
 • Чи є прямі автобуси з Тернопіль до Ополє?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - чт, з Тернопіль до Ополє з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ополє з Тернопіль?
 • Автобус з Тернопіль до Ополє прибуває о 03:40.
 • Які компанії подорожують з Тернопіль у Ополє?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Тернопіль до Ополє, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Ополє з Тернопіль, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Тернопіль автостанції можна доїхати до Ополє? На який автобусний вокзал Ополє ви прибуваєте з Тернопіль?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Тернопіль, Живова вул. 7, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Ополє,PKS 1 Мая , 4, що також розташований недалеко від центру міста.