You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Тернопіль - Прага

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Тернопіль - Прага1035 км
Тривалість маршруту16:45 - 09:00
Ціна квитка на автобус1900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 5:17 p.m.

Планування вашої подорожі з Тернопіль - Прага через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1900.00 грн. відстань від Тернопіль - Прага сягає біля 1035 км, що в середньому займає близько 16:45 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Прага АВ "Флоренц". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Тернопіль - Прага

Графік відправлень:

2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15

Маршрут та розклад

* 05:40 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 07:45 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 08:35 - Южноукраїнськ

Київська вул. 148


* 09:30 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 11:15 - Умань

Київська вул. 1


* 13:25 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 15:10 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 17:45 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 19:50 - Львів

Двірцева пл. 1


* 21:45 - КПП


* 03:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 04:50 - Катовiце

вулиця Садова


* 07:55 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 11:25 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 12:50 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500

Подорож на автобусі Тернопіль - Прага

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Тернопіль - Прага протяжністю ~ 1035 км. Подорожуючи автобусом з Тернопіль - Прага, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 16:45 - 09:00 годин.


Час відправлення автобусів Тернопіль - Прага: Через день

Щотижня між Тернопіль - Прага курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Тернопіль приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Тернопіль до Прага відправляється о 16:45 ранку, а прибуває — о 09:00. Згідно з розкладом автобусів Тернопіль - Прага, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 16:45 - 09:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Тернопіль - Прага та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Тернопіль і куди прибуває в Прага?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Тернопіль до Прага, вам слід очікувати відправлення з автостанції Живова вул. 7 в Тернопіль та прибуття на вулиця Кризикова; будинок 6 в Прага. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Тернопіль

Автовокзал Тернополя є ключовим транспортним вузлом міста, який обслуговує як внутрішні, так і міжнародні автобусні маршрути. Розташований у зручному місці, автовокзал забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів та гостей Тернополя, з'єднуючи місто з іншими населеними пунктами України та Європи.

Опис зупинки

Інфраструктура

Автобусна зупинка на автовокзалі Тернополя обладнана сучасними критими павільйонами, що створюють комфортні умови для очікування, захищаючи пасажирів від негоди. Для зручності пасажирів тут встановлені зручні лавки для сидіння, інформаційні табло, на яких відображається розклад руху автобусів та актуальна інформація про прибуття і відправлення рейсів.

Маршрути

Автовокзал обслуговує широкий спектр автобусних маршрутів, включаючи міжміські рейси до таких міст, як Київ, Львів, Одеса, Харків та інші. Крім того, тут здійснюються міжнародні рейси до Польщі, Чехії, Німеччини та інших європейських країн. Регулярний рух автобусів дозволяє пасажирам зручно планувати свої поїздки і бути мобільними.

Зручності

Навколо автовокзалу Тернополя розташовані численні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, ресторани, магазини, аптеки та інші сервіси. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса або під час пересадки.

Безпека

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Він також обладнаний системами відеоспостереження для додаткової безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв'язок, що забезпечує безпеку для пішоходів і транспорту.

Відгуки пасажирів

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу в Тернополі, відзначаючи його комфортність, безпеку та високий рівень обслуговування. Адміністрація автовокзалу постійно працює над покращенням умов для пасажирів, плануючи подальшу модернізацію зупинки, включаючи оновлення інформаційних табло, встановлення додаткових лавок та інших зручностей.

Прага

Автовокзал "Флоренц" у Празі, розташований в самому центрі міста, є головним і найбільшим автобусним вокзалом Чехії. Цей автовокзал обслуговує численні внутрішні та міжнародні автобусні маршрути, забезпечуючи зручне сполучення між Прагою та іншими містами Чехії, а також країнами Європи.

Автобусна зупинка на автовокзалі "Флоренц" обладнана сучасними критими павільйонами, які захищають пасажирів від негоди. Для комфорту пасажирів тут встановлені численні лавки, а також електронні інформаційні табло, що показують розклад руху автобусів та актуальну інформацію про прибуття і відправлення рейсів. Інформація на табло доступна кількома мовами, що зручно для міжнародних пасажирів.

Автовокзал "Флоренц" обслуговує велику кількість автобусних маршрутів, які з’єднують Прагу з різними частинами Чехії, такими як Брно, Остравою, Пльзень та іншими містами. Крім того, звідси відправляються міжнародні автобуси до таких країн, як Німеччина, Австрія, Польща, Угорщина, Словаччина та інші. Інтервали руху автобусів різняться залежно від маршруту, але регулярність забезпечує зручність і гнучкість для пасажирів.

Навколо автовокзалу розташовані численні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, ресторани, магазини, готелі та банківські установи. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса. Також поблизу знаходяться станції метро та трамваїв, що забезпечує зручне сполучення з іншими частинами міста.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Вокзал також обладнаний системою відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв’язок, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу "Флоренц", відзначаючи його комфортність, безпеку та високий рівень обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Адміністрація автовокзалу планує подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Тернопіль - Прага

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Тернопіль - Прага курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Прага автобус добирається 16:45 - 09:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Тернопіль - Прага. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Тернопіль - Прага курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Тернопіль - Прага: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Тернопіль - Прага більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Тернопіль - Прага

Квитки на автобус з Тернопіль до Прага слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Тернопіль - Прага, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Тернопіль - Прага, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Тернопіль до Прага

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Тернопіль до Прага?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Тернопіль до Прага. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Тернопіль до Прага?
  • Подорож на автобусі з Тернопіль до Прага може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Тернопіль до Прага.
  • Скільки коштує квиток на автобус Тернопіль - Прага?
  • Дешеві автобусні квитки з Тернопіль до Прага коштують десь близько 1900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Тернопіль - Прага становить 1900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Тернопіль в Прага?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Тернопіль - Прага. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Тернопіль - Прага?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Тернопіль до Прага залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 950.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 1330.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Тернопіль до Прага?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Тернопіль до Прага. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Тернопіль до Прага?
  • Час подорожі автобусом до Прага з Тернопіль становить у середньому 16:45 - 09:00 на 1035 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Прага з Тернопіль, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Тернопіль у Прага?
  • Автобус з Тернопіль до Прага відправляється о 16:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Прага з Тернопіль?
  • Автобус з Тернопіль до Прага прибуває о 09:00.
  • Чи є прямі автобуси з Тернопіль до Прага?
  • Так, є прямий автобус через день з Тернопіль до Прага з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Тернопіль у Прага?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Тернопіль до Прага, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Прага з Тернопіль, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Тернопіль автостанції можна доїхати до Прага? На який автобусний вокзал Прага ви прибуваєте з Тернопіль?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Тернопіль, Живова вул. 7, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Прага,вулиця Кризикова; будинок 6, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Тернопіль - Прага?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Тернопіль до Прага на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Тернопіль в Прага?
  • Пасажири, які подорожують з Тернопіль до Прага, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Тернопіль в Прага?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Тернопіль до Прага, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Тернопіль до Прага екологічно?
  • Подорож автобусом із Тернопіль до Прага є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.