You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Тернопіль - Вроцлав

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Тернопіль - Вроцлав 748 км
Тривалість маршруту 16:45 - 05:00
Ціна квитка на автобус 1450.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Чт,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Тернопіль - Вроцлав через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1450.00 грн. відстань від Тернопіль - Вроцлав сягає біля 748 км, що в середньому займає близько 16:45 - 05:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вроцлав АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Тернопіль - Вроцлав

Подорож на автобусі Тернопіль - Вроцлав

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Тернопіль - Вроцлав протяжністю ~ 748 км. Подорожуючи автобусом з Тернопіль - Вроцлав, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 16:45 - 05:00 годин.


Час відправлення автобусів Тернопіль - Вроцлав: По днях тижня - Чт,

Щотижня між Тернопіль - Вроцлав курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Тернопіль приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Тернопіль до Вроцлав відправляється о 16:45 ранку, а прибуває — о 05:00. Згідно з розкладом автобусів Тернопіль - Вроцлав, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 16:45 - 05:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Тернопіль - Вроцлав та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Тернопіль і куди прибуває в Вроцлав?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Тернопіль до Вроцлав, вам слід очікувати відправлення з автостанції Живова вул. 7 в Тернопіль та прибуття на Sucha, 1/11 в Вроцлав. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Тернопіль - Вроцлав

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Тернопіль - Вроцлав курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вроцлав автобус добирається 16:45 - 05:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Тернопіль - Вроцлав. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Тернопіль - Вроцлав курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Тернопіль - Вроцлав: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Тернопіль - Вроцлав більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Тернопіль - Вроцлав

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Тернопіль - Вроцлав, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Тернопіль - Вроцлав, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Тернопіль до Вроцлав

 • Як легко сісти на автобус з Тернопіль до Вроцлав?
 • Подорож на автобусі з Тернопіль до Вроцлав може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Тернопіль до Вроцлав.
 • Скільки коштує квиток на автобус Тернопіль - Вроцлав?
 • Дешеві автобусні квитки з Тернопіль до Вроцлав коштують десь близько 1450.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Тернопіль - Вроцлав становить 1450.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Тернопіль до Вроцлав?
 • Час подорожі автобусом до Вроцлав з Тернопіль становить у середньому 16:45 - 05:00 на 748 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вроцлав з Тернопіль, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Тернопіль у Вроцлав?
 • Автобус з Тернопіль до Вроцлав відправляється о 16:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вроцлав з Тернопіль?
 • Автобус з Тернопіль до Вроцлав прибуває о 05:00.
 • Чи є прямі автобуси з Тернопіль до Вроцлав?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - чт, з Тернопіль до Вроцлав з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вроцлав з Тернопіль?
 • Автобус з Тернопіль до Вроцлав прибуває о 05:00.
 • Які компанії подорожують з Тернопіль у Вроцлав?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Тернопіль до Вроцлав, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вроцлав з Тернопіль, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Тернопіль автостанції можна доїхати до Вроцлав? На який автобусний вокзал Вроцлав ви прибуваєте з Тернопіль?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Тернопіль, Живова вул. 7, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вроцлав,Sucha, 1/11, що також розташований недалеко від центру міста.