You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Білосток - Львів
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Білосток - Львів 405 км
Тривалість маршруту 16:10 - 04:20
Ціна квитка на автобус 2100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Білосток - Львів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2100.00 грн. відстань від Білосток - Львів сягає біля 405 км, що в середньому займає близько 16:10 - 04:20. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Львів "Залізничний вокзал" (платна парковка). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Білосток - Львів

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Білосток - Львів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Білосток - Львів протяжністю ~ 405 км. Подорожуючи автобусом з Білосток - Львів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 16:10 - 04:20 годин.


Час відправлення автобусів Білосток - Львів: Через день

Щотижня між Білосток - Львів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Білосток приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Білосток до Львів відправляється о 16:10 ранку, а прибуває — о 04:20. Згідно з розкладом автобусів Білосток - Львів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 16:10 - 04:20 годин. Для перегляду розкладу автобусів Білосток - Львів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Білосток і куди прибуває в Львів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Білосток до Львів, вам слід очікувати відправлення з автостанції Bohaterow Monte Cassino 8 в Білосток та прибуття на вулиця Черновицька; будинок 21 в Львів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Білосток - Львів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Білосток - Львів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Львів автобус добирається 16:10 - 04:20, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Білосток - Львів. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Білосток - Львів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Білосток - Львів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Білосток - Львів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Білосток - Львів

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Білосток - Львів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Білосток - Львів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Білосток до Львів

 • Як легко сісти на автобус з Білосток до Львів?
 • Подорож на автобусі з Білосток до Львів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Білосток до Львів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Білосток - Львів?
 • Дешеві автобусні квитки з Білосток до Львів коштують десь близько 2100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Білосток - Львів становить 2100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Білосток до Львів?
 • Час подорожі автобусом до Львів з Білосток становить у середньому 16:10 - 04:20 на 405 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Львів з Білосток, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Білосток у Львів?
 • Автобус з Білосток до Львів відправляється о 16:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Львів з Білосток?
 • Автобус з Білосток до Львів прибуває о 04:20.
 • Чи є прямі автобуси з Білосток до Львів?
 • Так, є прямий автобус через день з Білосток до Львів з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Львів з Білосток?
 • Автобус з Білосток до Львів прибуває о 04:20.
 • Які компанії подорожують з Білосток у Львів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Білосток до Львів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Львів з Білосток, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Білосток автостанції можна доїхати до Львів? На який автобусний вокзал Львів ви прибуваєте з Білосток?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Білосток, Bohaterow Monte Cassino 8, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Львів,вулиця Черновицька; будинок 21, що також розташований недалеко від центру міста.