You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Бердичів - Житомир
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Херсон АВ-Ченстохова АВ

Відстань Бердичів - Житомир 46 км
Тривалість маршруту 16:50 - 17:40
Ціна квитка на автобус 100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Бердичів - Житомир через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 100.00 грн. відстань від Бердичів - Житомир сягає біля 46 км, що в середньому займає близько 16:50 - 17:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Житомир АС1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Бердичів - Житомир

Графік відправлень:

2024-05-21
2024-05-23
2024-05-25
2024-05-27
2024-05-29
2024-05-31
2024-06-02
2024-06-04
2024-06-06
2024-06-08
2024-06-10
2024-06-12
2024-06-14
2024-06-16
2024-06-18
2024-06-20
2024-06-22
2024-06-24
2024-06-26
2024-06-28
2024-06-30
2024-07-02
2024-07-04

Подорож на автобусі Бердичів - Житомир

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Бердичів - Житомир протяжністю ~ 46 км. Подорожуючи автобусом з Бердичів - Житомир, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 16:50 - 17:40 годин.


Час відправлення автобусів Бердичів - Житомир: Через день

Щотижня між Бердичів - Житомир курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Бердичів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Бердичів до Житомир відправляється о 16:50 ранку, а прибуває — о 17:40. Згідно з розкладом автобусів Бердичів - Житомир, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 16:50 - 17:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Бердичів - Житомир та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Бердичів і куди прибуває в Житомир?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Бердичів до Житомир, вам слід очікувати відправлення з автостанції Привокзальна площа, 1а в Бердичів та прибуття на Київська вул. 93 в Житомир. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Бердичів - Житомир

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Бердичів - Житомир курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Житомир автобус добирається 16:50 - 17:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Бердичів - Житомир. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Бердичів - Житомир курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Бердичів - Житомир: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Бердичів - Житомир більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Бердичів - Житомир

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Бердичів - Житомир, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Бердичів - Житомир, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Бердичів до Житомир

 • Як легко сісти на автобус з Бердичів до Житомир?
 • Подорож на автобусі з Бердичів до Житомир може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Бердичів до Житомир.
 • Скільки коштує квиток на автобус Бердичів - Житомир?
 • Дешеві автобусні квитки з Бердичів до Житомир коштують десь близько 100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Бердичів - Житомир становить 100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Бердичів до Житомир?
 • Час подорожі автобусом до Житомир з Бердичів становить у середньому 16:50 - 17:40 на 46 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Житомир з Бердичів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Бердичів у Житомир?
 • Автобус з Бердичів до Житомир відправляється о 16:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Житомир з Бердичів?
 • Автобус з Бердичів до Житомир прибуває о 17:40.
 • Чи є прямі автобуси з Бердичів до Житомир?
 • Так, є прямий автобус через день з Бердичів до Житомир з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Житомир з Бердичів?
 • Автобус з Бердичів до Житомир прибуває о 17:40.
 • Які компанії подорожують з Бердичів у Житомир?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Бердичів до Житомир, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Житомир з Бердичів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Бердичів автостанції можна доїхати до Житомир? На який автобусний вокзал Житомир ви прибуваєте з Бердичів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Бердичів, Привокзальна площа, 1а, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Житомир,Київська вул. 93, що також розташований недалеко від центру міста.
 • Parse(word='бердичам', tag=OpencorporaTag('NOUN,plur,Pltm,inan datv'), normal_form='бердичі', score=1.0, methods_stack=((DictionaryAnalyzer(), 'бердичам', 155, 2),))