You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Гайсин - Кракiв

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Гайсин - Кракiв 140 км
Тривалість маршруту 15:10 - 09:00
Ціна квитка на автобус 1600.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Гайсин - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1600.00 грн. відстань від Гайсин - Кракiв сягає біля 140 км, що в середньому займає близько 15:10 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Аеропорт Краков Баліце Аеропорт ім. Иоанна Павла II. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Гайсин - Кракiв

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Гайсин - Кракiв

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Гайсин - Кракiв 560 км
Тривалість маршруту 15:10 - 09:00
Ціна квитка на автобус 1600.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Гайсин - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1600.00 грн. відстань від Гайсин - Кракiв сягає біля 560 км, що в середньому займає близько 15:10 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Аеропорт Краков Баліце Аеропорт ім. Иоанна Павла II. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Гайсин - Кракiв

Подорож на автобусі Гайсин - Кракiв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Гайсин - Кракiв протяжністю ~ 140 км. Подорожуючи автобусом з Гайсин - Кракiв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 15:10 - 09:00 годин.


Час відправлення автобусів Гайсин - Кракiв: Через день

Щотижня між Гайсин - Кракiв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Гайсин приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Гайсин до Кракiв відправляється о 15:10 ранку, а прибуває — о 09:00. Згідно з розкладом автобусів Гайсин - Кракiв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 15:10 - 09:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Гайсин - Кракiв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Гайсин і куди прибуває в Кракiв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Гайсин до Кракiв, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця 1-го Травня в Гайсин та прибуття на вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1 в Кракiв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Гайсин - Кракiв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Гайсин - Кракiв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кракiв автобус добирається 15:10 - 09:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Гайсин - Кракiв. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Гайсин - Кракiв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Гайсин - Кракiв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Гайсин - Кракiв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Гайсин - Кракiв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Гайсин - Кракiв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Гайсин - Кракiв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Гайсин до Кракiв

 • Як легко сісти на автобус з Гайсин до Кракiв?
 • Подорож на автобусі з Гайсин до Кракiв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Гайсин до Кракiв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Гайсин - Кракiв?
 • Дешеві автобусні квитки з Гайсин до Кракiв коштують десь близько 1600.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Гайсин - Кракiв становить 1600.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Гайсин до Кракiв?
 • Час подорожі автобусом до Кракiв з Гайсин становить у середньому 15:10 - 09:00 на 140 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кракiв з Гайсин, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Гайсин у Кракiв?
 • Автобус з Гайсин до Кракiв відправляється о 15:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Гайсин?
 • Автобус з Гайсин до Кракiв прибуває о 09:00.
 • Чи є прямі автобуси з Гайсин до Кракiв?
 • Так, є прямий автобус через день з Гайсин до Кракiв з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Гайсин?
 • Автобус з Гайсин до Кракiв прибуває о 09:00.
 • Які компанії подорожують з Гайсин у Кракiв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Гайсин до Кракiв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кракiв з Гайсин, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Гайсин автостанції можна доїхати до Кракiв? На який автобусний вокзал Кракiв ви прибуваєте з Гайсин?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Гайсин, вулиця 1-го Травня, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кракiв,вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1, що також розташований недалеко від центру міста.