You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Холм - Павлоград

Рейс: Щецин АВ-Павлоград АС

Відстань Холм - Павлоград 660 км
Тривалість маршруту 19:20 - 18:30
Ціна квитка на автобус 2250.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Холм - Павлоград через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2250.00 грн. відстань від Холм - Павлоград сягає біля 660 км, що в середньому займає близько 19:20 - 18:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Павлоград АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Холм - Павлоград

Подорож на автобусі Холм - Павлоград

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Холм - Павлоград протяжністю ~ 660 км. Подорожуючи автобусом з Холм - Павлоград, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 19:20 - 18:30 годин.


Час відправлення автобусів Холм - Павлоград: Через день

Щотижня між Холм - Павлоград курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Холм приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Холм до Павлоград відправляється о 19:20 ранку, а прибуває — о 18:30. Згідно з розкладом автобусів Холм - Павлоград, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 19:20 - 18:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Холм - Павлоград та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Холм і куди прибуває в Павлоград?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Холм до Павлоград, вам слід очікувати відправлення з автостанції алея Пшияжни; будинок 5 в Холм та прибуття на Дніпровська вулиця,115 в Павлоград. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Холм - Павлоград

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Холм - Павлоград курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Павлоград автобус добирається 19:20 - 18:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Холм - Павлоград. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Холм - Павлоград курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Холм - Павлоград: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Холм - Павлоград більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Холм - Павлоград

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Холм - Павлоград, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Холм - Павлоград, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Холм до Павлоград

 • Як легко сісти на автобус з Холм до Павлоград?
 • Подорож на автобусі з Холм до Павлоград може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Холм до Павлоград.
 • Скільки коштує квиток на автобус Холм - Павлоград?
 • Дешеві автобусні квитки з Холм до Павлоград коштують десь близько 2250.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Холм - Павлоград становить 2250.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Холм до Павлоград?
 • Час подорожі автобусом до Павлоград з Холм становить у середньому 19:20 - 18:30 на 660 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Павлоград з Холм, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Холм у Павлоград?
 • Автобус з Холм до Павлоград відправляється о 19:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Павлоград з Холм?
 • Автобус з Холм до Павлоград прибуває о 18:30.
 • Чи є прямі автобуси з Холм до Павлоград?
 • Так, є прямий автобус через день з Холм до Павлоград з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Павлоград з Холм?
 • Автобус з Холм до Павлоград прибуває о 18:30.
 • Які компанії подорожують з Холм у Павлоград?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Холм до Павлоград, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Павлоград з Холм, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Холм автостанції можна доїхати до Павлоград? На який автобусний вокзал Павлоград ви прибуваєте з Холм?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Холм, алея Пшияжни; будинок 5, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Павлоград,Дніпровська вулиця,115, що також розташований недалеко від центру міста.