You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Холм - Рівне

Рейс: Варшава Аеропорт -Модлін-Рівне АВ

Відстань Холм - Рівне 400 км
Тривалість маршруту 14:40 - 23:20
Ціна квитка на автобус 700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Холм - Рівне через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 700.00 грн. відстань від Холм - Рівне сягає біля 400 км, що в середньому займає близько 14:40 - 23:20. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Рівне АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Холм - Рівне

Подорож на автобусі Холм - Рівне

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Холм - Рівне протяжністю ~ 400 км. Подорожуючи автобусом з Холм - Рівне, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:40 - 23:20 годин.


Час відправлення автобусів Холм - Рівне: Щоденно

Щотижня між Холм - Рівне курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Холм приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Холм до Рівне відправляється о 14:40 ранку, а прибуває — о 23:20. Згідно з розкладом автобусів Холм - Рівне, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:40 - 23:20 годин. Для перегляду розкладу автобусів Холм - Рівне та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Холм і куди прибуває в Рівне?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Холм до Рівне, вам слід очікувати відправлення з автостанції алея Пшияжни; будинок 5 в Холм та прибуття на Київська вул. 40 в Рівне. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Холм - Рівне

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Холм - Рівне курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Рівне автобус добирається 14:40 - 23:20, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Холм - Рівне. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Холм - Рівне курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Холм - Рівне: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Холм - Рівне більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Холм - Рівне

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Холм - Рівне, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Холм - Рівне, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Холм до Рівне

 • Як легко сісти на автобус з Холм до Рівне?
 • Подорож на автобусі з Холм до Рівне може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Холм до Рівне.
 • Скільки коштує квиток на автобус Холм - Рівне?
 • Дешеві автобусні квитки з Холм до Рівне коштують десь близько 700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Холм - Рівне становить 700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Холм до Рівне?
 • Час подорожі автобусом до Рівне з Холм становить у середньому 14:40 - 23:20 на 400 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Рівне з Холм, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Холм у Рівне?
 • Автобус з Холм до Рівне відправляється о 14:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Рівне з Холм?
 • Автобус з Холм до Рівне прибуває о 23:20.
 • Чи є прямі автобуси з Холм до Рівне?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Холм до Рівне з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Рівне з Холм?
 • Автобус з Холм до Рівне прибуває о 23:20.
 • Які компанії подорожують з Холм у Рівне?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Холм до Рівне, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Рівне з Холм, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Холм автостанції можна доїхати до Рівне? На який автобусний вокзал Рівне ви прибуваєте з Холм?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Холм, алея Пшияжни; будинок 5, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Рівне,Київська вул. 40, що також розташований недалеко від центру міста.