You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Холм - Млинів
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Варшава Аеропорт -Модлін-Рівне АВ

Відстань Холм - Млинів 300 км
Тривалість маршруту 14:40 - 21:35
Ціна квитка на автобус 700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Холм - Млинів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 700.00 грн. відстань від Холм - Млинів сягає біля 300 км, що в середньому займає близько 14:40 - 21:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Млинів АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Холм - Млинів

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Холм - Млинів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Холм - Млинів протяжністю ~ 300 км. Подорожуючи автобусом з Холм - Млинів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:40 - 21:35 годин.


Час відправлення автобусів Холм - Млинів: Щоденно

Щотижня між Холм - Млинів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Холм приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Холм до Млинів відправляється о 14:40 ранку, а прибуває — о 21:35. Згідно з розкладом автобусів Холм - Млинів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:40 - 21:35 годин. Для перегляду розкладу автобусів Холм - Млинів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Холм і куди прибуває в Млинів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Холм до Млинів, вам слід очікувати відправлення з автостанції алея Пшияжни; будинок 5 в Холм та прибуття на Рівненська вулиця,1 в Млинів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Холм - Млинів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Холм - Млинів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Млинів автобус добирається 14:40 - 21:35, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Холм - Млинів. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Холм - Млинів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Холм - Млинів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Холм - Млинів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Холм - Млинів

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Холм - Млинів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Холм - Млинів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Холм до Млинів

 • Як легко сісти на автобус з Холм до Млинів?
 • Подорож на автобусі з Холм до Млинів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Холм до Млинів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Холм - Млинів?
 • Дешеві автобусні квитки з Холм до Млинів коштують десь близько 700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Холм - Млинів становить 700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Холм до Млинів?
 • Час подорожі автобусом до Млинів з Холм становить у середньому 14:40 - 21:35 на 300 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Млинів з Холм, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Холм у Млинів?
 • Автобус з Холм до Млинів відправляється о 14:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Млинів з Холм?
 • Автобус з Холм до Млинів прибуває о 21:35.
 • Чи є прямі автобуси з Холм до Млинів?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Холм до Млинів з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Млинів з Холм?
 • Автобус з Холм до Млинів прибуває о 21:35.
 • Які компанії подорожують з Холм у Млинів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Холм до Млинів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Млинів з Холм, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Холм автостанції можна доїхати до Млинів? На який автобусний вокзал Млинів ви прибуваєте з Холм?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Холм, алея Пшияжни; будинок 5, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Млинів,Рівненська вулиця,1, що також розташований недалеко від центру міста.