You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Холм - Дубно

Рейс: Варшава Аеропорт -Модлін-Рівне АВ

Відстань Холм - Дубно 350 км
Тривалість маршруту 14:40 - 22:10
Ціна квитка на автобус 700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Холм - Дубно через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 700.00 грн. відстань від Холм - Дубно сягає біля 350 км, що в середньому займає близько 14:40 - 22:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Дубно АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Холм - Дубно

Подорож на автобусі Холм - Дубно

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Холм - Дубно протяжністю ~ 350 км. Подорожуючи автобусом з Холм - Дубно, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:40 - 22:10 годин.


Час відправлення автобусів Холм - Дубно: Щоденно

Щотижня між Холм - Дубно курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Холм приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Холм до Дубно відправляється о 14:40 ранку, а прибуває — о 22:10. Згідно з розкладом автобусів Холм - Дубно, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:40 - 22:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Холм - Дубно та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Холм і куди прибуває в Дубно?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Холм до Дубно, вам слід очікувати відправлення з автостанції алея Пшияжни; будинок 5 в Холм та прибуття на Забрама вул. 26 в Дубно. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Холм - Дубно

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Холм - Дубно курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Дубно автобус добирається 14:40 - 22:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Холм - Дубно. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Холм - Дубно курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Холм - Дубно: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Холм - Дубно більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Холм - Дубно

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Холм - Дубно, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Холм - Дубно, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Холм до Дубно

 • Як легко сісти на автобус з Холм до Дубно?
 • Подорож на автобусі з Холм до Дубно може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Холм до Дубно.
 • Скільки коштує квиток на автобус Холм - Дубно?
 • Дешеві автобусні квитки з Холм до Дубно коштують десь близько 700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Холм - Дубно становить 700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Холм до Дубно?
 • Час подорожі автобусом до Дубно з Холм становить у середньому 14:40 - 22:10 на 350 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Дубно з Холм, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Холм у Дубно?
 • Автобус з Холм до Дубно відправляється о 14:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Дубно з Холм?
 • Автобус з Холм до Дубно прибуває о 22:10.
 • Чи є прямі автобуси з Холм до Дубно?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Холм до Дубно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Дубно з Холм?
 • Автобус з Холм до Дубно прибуває о 22:10.
 • Які компанії подорожують з Холм у Дубно?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Холм до Дубно, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Дубно з Холм, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Холм автостанції можна доїхати до Дубно? На який автобусний вокзал Дубно ви прибуваєте з Холм?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Холм, алея Пшияжни; будинок 5, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Дубно,Забрама вул. 26, що також розташований недалеко від центру міста.