You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Грубешiв - Дубно

Рейс: Варшава Аеропорт -Модлін-Рівне АВ

Відстань Грубешiв - Дубно 300 км
Тривалість маршруту 15:45 - 22:10
Ціна квитка на автобус 700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Грубешiв - Дубно через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 700.00 грн. відстань від Грубешiв - Дубно сягає біля 300 км, що в середньому займає близько 15:45 - 22:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Дубно АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Грубешiв - Дубно

Подорож на автобусі Грубешiв - Дубно

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Грубешiв - Дубно протяжністю ~ 300 км. Подорожуючи автобусом з Грубешiв - Дубно, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 15:45 - 22:10 годин.


Час відправлення автобусів Грубешiв - Дубно: Щоденно

Щотижня між Грубешiв - Дубно курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Грубешiв приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Грубешiв до Дубно відправляється о 15:45 ранку, а прибуває — о 22:10. Згідно з розкладом автобусів Грубешiв - Дубно, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 15:45 - 22:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Грубешiв - Дубно та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Грубешiв і куди прибуває в Дубно?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Грубешiв до Дубно, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Нова; будинок 20 в Грубешiв та прибуття на Забрама вул. 26 в Дубно. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Грубешiв - Дубно

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Грубешiв - Дубно курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Дубно автобус добирається 15:45 - 22:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Грубешiв - Дубно. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Грубешiв - Дубно курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Грубешiв - Дубно: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Грубешiв - Дубно більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Грубешiв - Дубно

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Грубешiв - Дубно, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Грубешiв - Дубно, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Грубешiв до Дубно

 • Як легко сісти на автобус з Грубешiв до Дубно?
 • Подорож на автобусі з Грубешiв до Дубно може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Грубешiв до Дубно.
 • Скільки коштує квиток на автобус Грубешiв - Дубно?
 • Дешеві автобусні квитки з Грубешiв до Дубно коштують десь близько 700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Грубешiв - Дубно становить 700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Грубешiв до Дубно?
 • Час подорожі автобусом до Дубно з Грубешiв становить у середньому 15:45 - 22:10 на 300 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Дубно з Грубешiв, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Грубешiв у Дубно?
 • Автобус з Грубешiв до Дубно відправляється о 15:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Дубно з Грубешiв?
 • Автобус з Грубешiв до Дубно прибуває о 22:10.
 • Чи є прямі автобуси з Грубешiв до Дубно?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Грубешiв до Дубно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Дубно з Грубешiв?
 • Автобус з Грубешiв до Дубно прибуває о 22:10.
 • Які компанії подорожують з Грубешiв у Дубно?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Грубешiв до Дубно, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Дубно з Грубешiв, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Грубешiв автостанції можна доїхати до Дубно? На який автобусний вокзал Дубно ви прибуваєте з Грубешiв?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Грубешiв, вулиця Нова; будинок 20, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Дубно,Забрама вул. 26, що також розташований недалеко від центру міста.