You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Тальне - Кракiв

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Тальне - Кракiв 160 км
Тривалість маршруту 12:40 - 09:00
Ціна квитка на автобус 1800.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Тальне - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1800.00 грн. відстань від Тальне - Кракiв сягає біля 160 км, що в середньому займає близько 12:40 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Аеропорт Краков Баліце Аеропорт ім. Иоанна Павла II. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Тальне - Кракiв

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Тальне - Кракiв

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Тальне - Кракiв 590 км
Тривалість маршруту 12:40 - 09:00
Ціна квитка на автобус 1800.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Тальне - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1800.00 грн. відстань від Тальне - Кракiв сягає біля 590 км, що в середньому займає близько 12:40 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Аеропорт Краков Баліце Аеропорт ім. Иоанна Павла II. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Тальне - Кракiв

Подорож на автобусі Тальне - Кракiв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Тальне - Кракiв протяжністю ~ 160 км. Подорожуючи автобусом з Тальне - Кракiв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 12:40 - 09:00 годин.


Час відправлення автобусів Тальне - Кракiв: Через день

Щотижня між Тальне - Кракiв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Тальне приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Тальне до Кракiв відправляється о 12:40 ранку, а прибуває — о 09:00. Згідно з розкладом автобусів Тальне - Кракiв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 12:40 - 09:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Тальне - Кракiв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Тальне і куди прибуває в Кракiв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Тальне до Кракiв, вам слід очікувати відправлення з автостанції Соборна вулиця, 150 в Тальне та прибуття на вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1 в Кракiв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Тальне - Кракiв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Тальне - Кракiв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кракiв автобус добирається 12:40 - 09:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Тальне - Кракiв. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Тальне - Кракiв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Тальне - Кракiв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Тальне - Кракiв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Тальне - Кракiв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Тальне - Кракiв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Тальне - Кракiв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Тальне до Кракiв

 • Як легко сісти на автобус з Тальне до Кракiв?
 • Подорож на автобусі з Тальне до Кракiв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Тальне до Кракiв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Тальне - Кракiв?
 • Дешеві автобусні квитки з Тальне до Кракiв коштують десь близько 1800.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Тальне - Кракiв становить 1800.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Тальне до Кракiв?
 • Час подорожі автобусом до Кракiв з Тальне становить у середньому 12:40 - 09:00 на 160 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кракiв з Тальне, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Тальне у Кракiв?
 • Автобус з Тальне до Кракiв відправляється о 12:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Тальне?
 • Автобус з Тальне до Кракiв прибуває о 09:00.
 • Чи є прямі автобуси з Тальне до Кракiв?
 • Так, є прямий автобус через день з Тальне до Кракiв з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Тальне?
 • Автобус з Тальне до Кракiв прибуває о 09:00.
 • Які компанії подорожують з Тальне у Кракiв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Тальне до Кракiв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кракiв з Тальне, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Тальне автостанції можна доїхати до Кракiв? На який автобусний вокзал Кракiв ви прибуваєте з Тальне?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Тальне, Соборна вулиця, 150, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кракiв,вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1, що також розташований недалеко від центру міста.