You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Хмельницький - Тернопіль

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Хмельницький - Тернопіль118 км
Тривалість маршруту15:10 - 16:40
Ціна квитка на автобус200.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 5:17 p.m.

Планування вашої подорожі з Хмельницький - Тернопіль через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 200.00 грн. відстань від Хмельницький - Тернопіль сягає біля 118 км, що в середньому займає близько 15:10 - 16:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Тернопіль АС1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Хмельницький - Тернопіль

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15

Маршрут та розклад

* 05:40 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 07:45 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 08:35 - Южноукраїнськ

Київська вул. 148


* 09:30 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 11:15 - Умань

Київська вул. 1


* 13:25 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 15:10 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 17:45 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 19:50 - Львів

Двірцева пл. 1


* 21:45 - КПП


* 03:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 04:50 - Катовiце

вулиця Садова


* 07:55 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 11:25 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 12:50 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500

Подорож на автобусі Хмельницький - Тернопіль

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Хмельницький - Тернопіль протяжністю ~ 118 км. Подорожуючи автобусом з Хмельницький - Тернопіль, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 15:10 - 16:40 годин.


Час відправлення автобусів Хмельницький - Тернопіль: Через день

Щотижня між Хмельницький - Тернопіль курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Хмельницький приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Хмельницький до Тернопіль відправляється о 15:10 ранку, а прибуває — о 16:40. Згідно з розкладом автобусів Хмельницький - Тернопіль, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 15:10 - 16:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Хмельницький - Тернопіль та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Хмельницький і куди прибуває в Тернопіль?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Хмельницький до Тернопіль, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Миру; будинок 94/1 в Хмельницький та прибуття на Живова вул. 7 в Тернопіль. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Хмельницький

Автобусна зупинка в місті Хмельницький є важливою частиною міської транспортної інфраструктури, що забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей міста. Розташована в одному з центральних районів, зупинка обслуговує кілька основних автобусних маршрутів, що сполучають різні частини міста.

Зупинка обладнана сучасним критим павільйоном, який захищає пасажирів від негоди. У павільйоні встановлено лавки для зручного очікування, а також інформаційне табло з розкладом руху автобусів, що дозволяє пасажирам планувати свій час і пересування містом. Інфраструктура зупинки включає смітники та освітлення, що підтримує чистоту та безпеку в темний час доби.

Зупинка обслуговує кілька важливих автобусних маршрутів, які забезпечують регулярне та зручне сполучення між житловими районами, адміністративними будівлями, навчальними закладами та іншими важливими об’єктами міста. Автобуси курсують з інтервалом приблизно 10-15 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів триває з 6:00 до 23:00.

Навколо зупинки розташовані різні об'єкти міської інфраструктури: магазини, кафе, аптеки та банківські установи, що робить її зручною для щоденного використання. Поруч зі зупинкою знаходяться важливі об'єкти, такі як школи, лікарні та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Зупинка добре освітлена в нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки. Дорожня інфраструктура навколо зупинки також в хорошому стані: наявні пішохідні переходи та світлофори забезпечують безпеку для пішоходів.

Місцеві жителі позитивно оцінюють зручність та функціональність зупинки, відзначаючи її комфортність і безпеку. Проте, деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Влада міста планує модернізацію зупинки, що включає встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.

Тернопіль

Автовокзал Тернополя є ключовим транспортним вузлом міста, який обслуговує як внутрішні, так і міжнародні автобусні маршрути. Розташований у зручному місці, автовокзал забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів та гостей Тернополя, з'єднуючи місто з іншими населеними пунктами України та Європи.

Опис зупинки

Інфраструктура

Автобусна зупинка на автовокзалі Тернополя обладнана сучасними критими павільйонами, що створюють комфортні умови для очікування, захищаючи пасажирів від негоди. Для зручності пасажирів тут встановлені зручні лавки для сидіння, інформаційні табло, на яких відображається розклад руху автобусів та актуальна інформація про прибуття і відправлення рейсів.

Маршрути

Автовокзал обслуговує широкий спектр автобусних маршрутів, включаючи міжміські рейси до таких міст, як Київ, Львів, Одеса, Харків та інші. Крім того, тут здійснюються міжнародні рейси до Польщі, Чехії, Німеччини та інших європейських країн. Регулярний рух автобусів дозволяє пасажирам зручно планувати свої поїздки і бути мобільними.

Зручності

Навколо автовокзалу Тернополя розташовані численні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, ресторани, магазини, аптеки та інші сервіси. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса або під час пересадки.

Безпека

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Він також обладнаний системами відеоспостереження для додаткової безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв'язок, що забезпечує безпеку для пішоходів і транспорту.

Відгуки пасажирів

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу в Тернополі, відзначаючи його комфортність, безпеку та високий рівень обслуговування. Адміністрація автовокзалу постійно працює над покращенням умов для пасажирів, плануючи подальшу модернізацію зупинки, включаючи оновлення інформаційних табло, встановлення додаткових лавок та інших зручностей.



Які перевізники пропонують подорож з Хмельницький - Тернопіль

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Хмельницький - Тернопіль курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Тернопіль автобус добирається 15:10 - 16:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Хмельницький - Тернопіль. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Хмельницький - Тернопіль курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Хмельницький - Тернопіль: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Хмельницький - Тернопіль більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Хмельницький - Тернопіль

Квитки на автобус з Хмельницький до Тернопіль слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Хмельницький - Тернопіль, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Хмельницький - Тернопіль, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Хмельницький до Тернопіль

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Хмельницький до Тернопіль?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Хмельницький до Тернопіль. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Хмельницький до Тернопіль?
  • Подорож на автобусі з Хмельницький до Тернопіль може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Хмельницький до Тернопіль.
  • Скільки коштує квиток на автобус Хмельницький - Тернопіль?
  • Дешеві автобусні квитки з Хмельницький до Тернопіль коштують десь близько 200.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Хмельницький - Тернопіль становить 200.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Хмельницький в Тернопіль?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Хмельницький - Тернопіль. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Хмельницький - Тернопіль?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Хмельницький до Тернопіль залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 100.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 140.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Хмельницький до Тернопіль?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Хмельницький до Тернопіль. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Хмельницький до Тернопіль?
  • Час подорожі автобусом до Тернопіль з Хмельницький становить у середньому 15:10 - 16:40 на 118 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Тернопіль з Хмельницький, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Хмельницький у Тернопіль?
  • Автобус з Хмельницький до Тернопіль відправляється о 15:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Тернопіль з Хмельницький?
  • Автобус з Хмельницький до Тернопіль прибуває о 16:40.
  • Чи є прямі автобуси з Хмельницький до Тернопіль?
  • Так, є прямий автобус через день з Хмельницький до Тернопіль з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Хмельницький у Тернопіль?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Хмельницький до Тернопіль, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Тернопіль з Хмельницький, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Хмельницький автостанції можна доїхати до Тернопіль? На який автобусний вокзал Тернопіль ви прибуваєте з Хмельницький?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Хмельницький, проспект Миру; будинок 94/1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Тернопіль,Живова вул. 7, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Хмельницький - Тернопіль?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Хмельницький до Тернопіль на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Хмельницький в Тернопіль?
  • Пасажири, які подорожують з Хмельницький до Тернопіль, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Хмельницький в Тернопіль?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Хмельницький до Тернопіль, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Хмельницький до Тернопіль екологічно?
  • Подорож автобусом із Хмельницький до Тернопіль є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.