You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Хмельницький - Вознесенськ
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Хмельницький - Вознесенськ 464 км
Тривалість маршруту 03:05 - 09:55
Ціна квитка на автобус 950.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Хмельницький - Вознесенськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 950.00 грн. відстань від Хмельницький - Вознесенськ сягає біля 464 км, що в середньому займає близько 03:05 - 09:55. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вознесенськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Хмельницький - Вознесенськ

Графік відправлень:

2024-05-25
2024-06-01
2024-06-08
2024-06-15
2024-06-22

Подорож на автобусі Хмельницький - Вознесенськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Хмельницький - Вознесенськ протяжністю ~ 464 км. Подорожуючи автобусом з Хмельницький - Вознесенськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 03:05 - 09:55 годин.


Час відправлення автобусів Хмельницький - Вознесенськ: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Хмельницький - Вознесенськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Хмельницький приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Хмельницький до Вознесенськ відправляється о 03:05 ранку, а прибуває — о 09:55. Згідно з розкладом автобусів Хмельницький - Вознесенськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 03:05 - 09:55 годин. Для перегляду розкладу автобусів Хмельницький - Вознесенськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Хмельницький і куди прибуває в Вознесенськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Хмельницький до Вознесенськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Миру; будинок 94/1 в Хмельницький та прибуття на Київська вул. 148 в Вознесенськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Хмельницький - Вознесенськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Хмельницький - Вознесенськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вознесенськ автобус добирається 03:05 - 09:55, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Хмельницький - Вознесенськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Хмельницький - Вознесенськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Хмельницький - Вознесенськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Хмельницький - Вознесенськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Хмельницький - Вознесенськ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Хмельницький - Вознесенськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Хмельницький - Вознесенськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Хмельницький до Вознесенськ

 • Як легко сісти на автобус з Хмельницький до Вознесенськ?
 • Подорож на автобусі з Хмельницький до Вознесенськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Хмельницький до Вознесенськ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Хмельницький - Вознесенськ?
 • Дешеві автобусні квитки з Хмельницький до Вознесенськ коштують десь близько 950.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Хмельницький - Вознесенськ становить 950.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Хмельницький до Вознесенськ?
 • Час подорожі автобусом до Вознесенськ з Хмельницький становить у середньому 03:05 - 09:55 на 464 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вознесенськ з Хмельницький, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Хмельницький у Вознесенськ?
 • Автобус з Хмельницький до Вознесенськ відправляється о 03:05. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вознесенськ з Хмельницький?
 • Автобус з Хмельницький до Вознесенськ прибуває о 09:55.
 • Чи є прямі автобуси з Хмельницький до Вознесенськ?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Хмельницький до Вознесенськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вознесенськ з Хмельницький?
 • Автобус з Хмельницький до Вознесенськ прибуває о 09:55.
 • Які компанії подорожують з Хмельницький у Вознесенськ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Хмельницький до Вознесенськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вознесенськ з Хмельницький, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Хмельницький автостанції можна доїхати до Вознесенськ? На який автобусний вокзал Вознесенськ ви прибуваєте з Хмельницький?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Хмельницький, проспект Миру; будинок 94/1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вознесенськ,Київська вул. 148, що також розташований недалеко від центру міста.