You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Хмельницький - Вінниця

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Хмельницький - Вінниця117 км
Тривалість маршруту03:05 - 04:35
Ціна квитка на автобус200.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 6:31 p.m.

Планування вашої подорожі з Хмельницький - Вінниця через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 200.00 грн. відстань від Хмельницький - Вінниця сягає біля 117 км, що в середньому займає близько 03:05 - 04:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вінниця АВ "Центральний". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Хмельницький - Вінниця

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11

Маршрут та розклад

* 07:00 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6


* 08:55 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 11:50 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 13:20 - Ополє

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 14:55 - Катовiце

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 16:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 22:20 - КПП


* 23:45 - Львів

Двірцева пл. 1


* 01:30 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 03:05 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 04:40 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 06:55 - Умань

Київська вул. 1


* 08:20 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 09:15 - Южноукраїнськ

Дружби Народів вул. 27


* 10:00 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 11:50 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 13:10 - Херсон

Полковника Кедровського вулиця, 1



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500

Подорож на автобусі Хмельницький - Вінниця

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Хмельницький - Вінниця протяжністю ~ 117 км. Подорожуючи автобусом з Хмельницький - Вінниця, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 03:05 - 04:35 годин.


Час відправлення автобусів Хмельницький - Вінниця: Через день

Щотижня між Хмельницький - Вінниця курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Хмельницький приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Хмельницький до Вінниця відправляється о 03:05 ранку, а прибуває — о 04:35. Згідно з розкладом автобусів Хмельницький - Вінниця, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 03:05 - 04:35 годин. Для перегляду розкладу автобусів Хмельницький - Вінниця та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Хмельницький і куди прибуває в Вінниця?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Хмельницький до Вінниця, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Миру; будинок 94/1 в Хмельницький та прибуття на вулиця Київська; будинок 8 в Вінниця. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Хмельницький

Автобусна зупинка в місті Хмельницький є важливою частиною міської транспортної інфраструктури, що забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей міста. Розташована в одному з центральних районів, зупинка обслуговує кілька основних автобусних маршрутів, що сполучають різні частини міста.

Зупинка обладнана сучасним критим павільйоном, який захищає пасажирів від негоди. У павільйоні встановлено лавки для зручного очікування, а також інформаційне табло з розкладом руху автобусів, що дозволяє пасажирам планувати свій час і пересування містом. Інфраструктура зупинки включає смітники та освітлення, що підтримує чистоту та безпеку в темний час доби.

Зупинка обслуговує кілька важливих автобусних маршрутів, які забезпечують регулярне та зручне сполучення між житловими районами, адміністративними будівлями, навчальними закладами та іншими важливими об’єктами міста. Автобуси курсують з інтервалом приблизно 10-15 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів триває з 6:00 до 23:00.

Навколо зупинки розташовані різні об'єкти міської інфраструктури: магазини, кафе, аптеки та банківські установи, що робить її зручною для щоденного використання. Поруч зі зупинкою знаходяться важливі об'єкти, такі як школи, лікарні та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Зупинка добре освітлена в нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки. Дорожня інфраструктура навколо зупинки також в хорошому стані: наявні пішохідні переходи та світлофори забезпечують безпеку для пішоходів.

Місцеві жителі позитивно оцінюють зручність та функціональність зупинки, відзначаючи її комфортність і безпеку. Проте, деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Влада міста планує модернізацію зупинки, що включає встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.

Вінниця

Автобусна зупинка на вулиці Київській, 8 у місті Вінниця, Вінницька область, 21000, є важливим транспортним вузлом, що забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів та гостей міста. Ця зупинка розташована в центральній частині Вінниці, що робить її зручною для подорожей як по місту, так і до навколишніх населених пунктів.

Автобусна зупинка на вулиці Київській, 8 обладнана критим павільйоном, що забезпечує пасажирам захист від негоди під час очікування транспорту. Для зручності пасажирів тут встановлені лавки для сидіння, а також інформаційні табло, які надають розклад руху автобусів та актуальну інформацію про прибуття і відправлення рейсів.

Зупинка обслуговує різноманітні автобусні маршрути, включаючи міські та приміські рейси, які з'єднують Вінницю з іншими населеними пунктами області. Регулярний рух автобусів забезпечує пасажирам зручність і гнучкість у плануванні своїх поїздок, дозволяючи легко дістатися до місць призначення.

Навколо автобусної зупинки розташовані різноманітні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, магазини, банківські установи та інші сервіси. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування транспорту або під час пересадки.

Зупинка добре освітлена у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Вона також обладнана системами відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо зупинки в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв'язок, що забезпечує безпеку для пішоходів і транспорту.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автобусної зупинки на вулиці Київській, 8 у Вінниці, відзначаючи її комфортність, безпеку та добрий рівень обслуговування. Адміністрація міста постійно працює над покращенням умов для пасажирів, плануючи модернізацію зупинки, включаючи оновлення інформаційних табло, встановлення додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Хмельницький - Вінниця

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Хмельницький - Вінниця курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вінниця автобус добирається 03:05 - 04:35, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Хмельницький - Вінниця. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Хмельницький - Вінниця курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Хмельницький - Вінниця: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Хмельницький - Вінниця більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Хмельницький - Вінниця

Квитки на автобус з Хмельницький до Вінниця слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Хмельницький - Вінниця, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Хмельницький - Вінниця, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Хмельницький до Вінниця

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Хмельницький до Вінниця?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Хмельницький до Вінниця. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Хмельницький до Вінниця?
  • Подорож на автобусі з Хмельницький до Вінниця може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Хмельницький до Вінниця.
  • Скільки коштує квиток на автобус Хмельницький - Вінниця?
  • Дешеві автобусні квитки з Хмельницький до Вінниця коштують десь близько 200.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Хмельницький - Вінниця становить 200.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Хмельницький в Вінниця?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Хмельницький - Вінниця. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Хмельницький - Вінниця?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Хмельницький до Вінниця залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 100.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 140.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Хмельницький до Вінниця?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Хмельницький до Вінниця. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Хмельницький до Вінниця?
  • Час подорожі автобусом до Вінниця з Хмельницький становить у середньому 03:05 - 04:35 на 117 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вінниця з Хмельницький, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Хмельницький у Вінниця?
  • Автобус з Хмельницький до Вінниця відправляється о 03:05. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Вінниця з Хмельницький?
  • Автобус з Хмельницький до Вінниця прибуває о 04:35.
  • Чи є прямі автобуси з Хмельницький до Вінниця?
  • Так, є прямий автобус через день з Хмельницький до Вінниця з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Хмельницький у Вінниця?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Хмельницький до Вінниця, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вінниця з Хмельницький, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Хмельницький автостанції можна доїхати до Вінниця? На який автобусний вокзал Вінниця ви прибуваєте з Хмельницький?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Хмельницький, проспект Миру; будинок 94/1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вінниця,вулиця Київська; будинок 8, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Хмельницький - Вінниця?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Хмельницький до Вінниця на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Хмельницький в Вінниця?
  • Пасажири, які подорожують з Хмельницький до Вінниця, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Хмельницький в Вінниця?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Хмельницький до Вінниця, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Хмельницький до Вінниця екологічно?
  • Подорож автобусом із Хмельницький до Вінниця є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.