You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Хмельницький - Херсон

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Хмельницький - Херсон 720 км
Тривалість маршруту 03:05 - 13:10
Ціна квитка на автобус 1400.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Хмельницький - Херсон через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1400.00 грн. відстань від Хмельницький - Херсон сягає біля 720 км, що в середньому займає близько 03:05 - 13:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Херсон АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Хмельницький - Херсон

Подорож на автобусі Хмельницький - Херсон

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Хмельницький - Херсон протяжністю ~ 720 км. Подорожуючи автобусом з Хмельницький - Херсон, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 03:05 - 13:10 годин.


Час відправлення автобусів Хмельницький - Херсон: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Хмельницький - Херсон курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Хмельницький приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Хмельницький до Херсон відправляється о 03:05 ранку, а прибуває — о 13:10. Згідно з розкладом автобусів Хмельницький - Херсон, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 03:05 - 13:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Хмельницький - Херсон та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Хмельницький і куди прибуває в Херсон?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Хмельницький до Херсон, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Миру; будинок 94/1 в Хмельницький та прибуття на Полковника Кедровського вулиця, 1 в Херсон. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Хмельницький - Херсон

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Хмельницький - Херсон курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Херсон автобус добирається 03:05 - 13:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Хмельницький - Херсон. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Хмельницький - Херсон курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Хмельницький - Херсон: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Хмельницький - Херсон більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Хмельницький - Херсон

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Хмельницький - Херсон, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Хмельницький - Херсон, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Хмельницький до Херсон

 • Як легко сісти на автобус з Хмельницький до Херсон?
 • Подорож на автобусі з Хмельницький до Херсон може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Хмельницький до Херсон.
 • Скільки коштує квиток на автобус Хмельницький - Херсон?
 • Дешеві автобусні квитки з Хмельницький до Херсон коштують десь близько 1400.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Хмельницький - Херсон становить 1400.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Хмельницький до Херсон?
 • Час подорожі автобусом до Херсон з Хмельницький становить у середньому 03:05 - 13:10 на 720 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Херсон з Хмельницький, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Хмельницький у Херсон?
 • Автобус з Хмельницький до Херсон відправляється о 03:05. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Херсон з Хмельницький?
 • Автобус з Хмельницький до Херсон прибуває о 13:10.
 • Чи є прямі автобуси з Хмельницький до Херсон?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Хмельницький до Херсон з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Херсон з Хмельницький?
 • Автобус з Хмельницький до Херсон прибуває о 13:10.
 • Які компанії подорожують з Хмельницький у Херсон?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Хмельницький до Херсон, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Херсон з Хмельницький, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Хмельницький автостанції можна доїхати до Херсон? На який автобусний вокзал Херсон ви прибуваєте з Хмельницький?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Хмельницький, проспект Миру; будинок 94/1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Херсон,Полковника Кедровського вулиця, 1, що також розташований недалеко від центру міста.