You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Львів - Таллінн
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Львів - Таллінн 770 км
Тривалість маршруту 21:00 - 21:00
Ціна квитка на автобус 2900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Львів - Таллінн через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2900.00 грн. відстань від Львів - Таллінн сягає біля 770 км, що в середньому займає близько 21:00 - 21:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Таллін "Reisisadam D-terminal". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Львів - Таллінн

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Львів - Таллінн

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Львів - Таллінн протяжністю ~ 770 км. Подорожуючи автобусом з Львів - Таллінн, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 21:00 - 21:00 годин.


Час відправлення автобусів Львів - Таллінн: Через день

Щотижня між Львів - Таллінн курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Львів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Львів до Таллінн відправляється о 21:00 ранку, а прибуває — о 21:00. Згідно з розкладом автобусів Львів - Таллінн, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 21:00 - 21:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Львів - Таллінн та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Львів і куди прибуває в Таллінн?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Львів до Таллінн, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Черновицька; будинок 21 в Львів та прибуття на вулиця Юус-Садама в Таллінн. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Львів - Таллінн

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Львів - Таллінн курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Таллінн автобус добирається 21:00 - 21:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Львів - Таллінн. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Львів - Таллінн курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Львів - Таллінн: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Львів - Таллінн більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Львів - Таллінн

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Львів - Таллінн, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Львів - Таллінн, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Львів до Таллінн

 • Як легко сісти на автобус з Львів до Таллінн?
 • Подорож на автобусі з Львів до Таллінн може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Львів до Таллінн.
 • Скільки коштує квиток на автобус Львів - Таллінн?
 • Дешеві автобусні квитки з Львів до Таллінн коштують десь близько 2900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Львів - Таллінн становить 2900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Львів до Таллінн?
 • Час подорожі автобусом до Таллінн з Львів становить у середньому 21:00 - 21:00 на 770 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Таллінн з Львів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Львів у Таллінн?
 • Автобус з Львів до Таллінн відправляється о 21:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Таллінн з Львів?
 • Автобус з Львів до Таллінн прибуває о 21:00.
 • Чи є прямі автобуси з Львів до Таллінн?
 • Так, є прямий автобус через день з Львів до Таллінн з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Таллінн з Львів?
 • Автобус з Львів до Таллінн прибуває о 21:00.
 • Які компанії подорожують з Львів у Таллінн?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Львів до Таллінн, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Таллінн з Львів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Львів автостанції можна доїхати до Таллінн? На який автобусний вокзал Таллінн ви прибуваєте з Львів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Львів, вулиця Черновицька; будинок 21, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Таллінн,вулиця Юус-Садама, що також розташований недалеко від центру міста.