You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Львів - Сувалки

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Львів - Сувалки 470 км
Тривалість маршруту 21:00 - 09:50
Ціна квитка на автобус 2100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Львів - Сувалки через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2100.00 грн. відстань від Львів - Сувалки сягає біля 470 км, що в середньому займає близько 21:00 - 09:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Сувалькі АВ Сувалки (автобусна зупинка). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Львів - Сувалки

Подорож на автобусі Львів - Сувалки

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Львів - Сувалки протяжністю ~ 470 км. Подорожуючи автобусом з Львів - Сувалки, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 21:00 - 09:50 годин.


Час відправлення автобусів Львів - Сувалки: Через день

Щотижня між Львів - Сувалки курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Львів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Львів до Сувалки відправляється о 21:00 ранку, а прибуває — о 09:50. Згідно з розкладом автобусів Львів - Сувалки, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 21:00 - 09:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Львів - Сувалки та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Львів і куди прибуває в Сувалки?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Львів до Сувалки, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Черновицька; будинок 21 в Львів та прибуття на вулиця Утрати в Сувалки. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Львів - Сувалки

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Львів - Сувалки курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Сувалки автобус добирається 21:00 - 09:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Львів - Сувалки. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Львів - Сувалки курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Львів - Сувалки: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Львів - Сувалки більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Львів - Сувалки

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Львів - Сувалки, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Львів - Сувалки, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Львів до Сувалки

 • Як легко сісти на автобус з Львів до Сувалки?
 • Подорож на автобусі з Львів до Сувалки може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Львів до Сувалки.
 • Скільки коштує квиток на автобус Львів - Сувалки?
 • Дешеві автобусні квитки з Львів до Сувалки коштують десь близько 2100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Львів - Сувалки становить 2100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Львів до Сувалки?
 • Час подорожі автобусом до Сувалки з Львів становить у середньому 21:00 - 09:50 на 470 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Сувалки з Львів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Львів у Сувалки?
 • Автобус з Львів до Сувалки відправляється о 21:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Сувалки з Львів?
 • Автобус з Львів до Сувалки прибуває о 09:50.
 • Чи є прямі автобуси з Львів до Сувалки?
 • Так, є прямий автобус через день з Львів до Сувалки з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Сувалки з Львів?
 • Автобус з Львів до Сувалки прибуває о 09:50.
 • Які компанії подорожують з Львів у Сувалки?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Львів до Сувалки, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Сувалки з Львів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Львів автостанції можна доїхати до Сувалки? На який автобусний вокзал Сувалки ви прибуваєте з Львів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Львів, вулиця Черновицька; будинок 21, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Сувалки,вулиця Утрати, що також розташований недалеко від центру міста.