You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Жешув - Смiла

Рейс: Вроцлав АВ-Павлоград АС

Відстань Жешув - Смiла 510 км
Тривалість маршруту 17:30 - 11:50
Ціна квитка на автобус 1850.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Жешув - Смiла через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1850.00 грн. відстань від Жешув - Смiла сягає біля 510 км, що в середньому займає близько 17:30 - 11:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Сміла АС1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Жешув - Смiла

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Жешув - Смiла

Рейс: Вроцлав АВ-Запоріжжя АС1

Відстань Жешув - Смiла 170 км
Тривалість маршруту 17:30 - 11:50
Ціна квитка на автобус 1850.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Жешув - Смiла через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1850.00 грн. відстань від Жешув - Смiла сягає біля 170 км, що в середньому займає близько 17:30 - 11:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Сміла АС1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Жешув - Смiла

Подорож на автобусі Жешув - Смiла

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Жешув - Смiла протяжністю ~ 510 км. Подорожуючи автобусом з Жешув - Смiла, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 17:30 - 11:50 годин.


Час відправлення автобусів Жешув - Смiла: Через день

Щотижня між Жешув - Смiла курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Жешув приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Жешув до Смiла відправляється о 17:30 ранку, а прибуває — о 11:50. Згідно з розкладом автобусів Жешув - Смiла, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 17:30 - 11:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Жешув - Смiла та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Жешув і куди прибуває в Смiла?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Жешув до Смiла, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Ясьонка; будинок 942 в Жешув та прибуття на Незалежності вулиця, 111 в Смiла. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Жешув - Смiла

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Жешув - Смiла курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Смiла автобус добирається 17:30 - 11:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Жешув - Смiла. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Жешув - Смiла курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Жешув - Смiла: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Жешув - Смiла більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Жешув - Смiла

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Жешув - Смiла, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Жешув - Смiла, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Жешув до Смiла

 • Як легко сісти на автобус з Жешув до Смiла?
 • Подорож на автобусі з Жешув до Смiла може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Жешув до Смiла.
 • Скільки коштує квиток на автобус Жешув - Смiла?
 • Дешеві автобусні квитки з Жешув до Смiла коштують десь близько 1850.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Жешув - Смiла становить 1850.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Жешув до Смiла?
 • Час подорожі автобусом до Смiла з Жешув становить у середньому 17:30 - 11:50 на 510 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Смiла з Жешув, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Жешув у Смiла?
 • Автобус з Жешув до Смiла відправляється о 17:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Смiла з Жешув?
 • Автобус з Жешув до Смiла прибуває о 11:50.
 • Чи є прямі автобуси з Жешув до Смiла?
 • Так, є прямий автобус через день з Жешув до Смiла з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Смiла з Жешув?
 • Автобус з Жешув до Смiла прибуває о 11:50.
 • Які компанії подорожують з Жешув у Смiла?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Жешув до Смiла, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Смiла з Жешув, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Жешув автостанції можна доїхати до Смiла? На який автобусний вокзал Смiла ви прибуваєте з Жешув?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Жешув, вулиця Ясьонка; будинок 942, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Смiла,Незалежності вулиця, 111, що також розташований недалеко від центру міста.