You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Біла Підляська - Львів

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Біла Підляська - Львів 355 км
Тривалість маршруту 18:40 - 04:20
Ціна квитка на автобус 2100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Біла Підляська - Львів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2100.00 грн. відстань від Біла Підляська - Львів сягає біля 355 км, що в середньому займає близько 18:40 - 04:20. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Львів "Залізничний вокзал" (платна парковка). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Біла Підляська - Львів

Подорож на автобусі Біла Підляська - Львів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Біла Підляська - Львів протяжністю ~ 355 км. Подорожуючи автобусом з Біла Підляська - Львів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 18:40 - 04:20 годин.


Час відправлення автобусів Біла Підляська - Львів: Через день

Щотижня між Біла Підляська - Львів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Біла Підляська приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Біла Підляська до Львів відправляється о 18:40 ранку, а прибуває — о 04:20. Згідно з розкладом автобусів Біла Підляська - Львів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 18:40 - 04:20 годин. Для перегляду розкладу автобусів Біла Підляська - Львів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Біла Підляська і куди прибуває в Львів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Біла Підляська до Львів, вам слід очікувати відправлення з автостанції площа Війська Польського; дім 21 в Біла Підляська та прибуття на вулиця Черновицька; будинок 21 в Львів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Біла Підляська - Львів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Біла Підляська - Львів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Львів автобус добирається 18:40 - 04:20, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Біла Підляська - Львів. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Біла Підляська - Львів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Біла Підляська - Львів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Біла Підляська - Львів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Біла Підляська - Львів

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Біла Підляська - Львів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Біла Підляська - Львів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Біла Підляська до Львів

 • Як легко сісти на автобус з Біла Підляська до Львів?
 • Подорож на автобусі з Біла Підляська до Львів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Біла Підляська до Львів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Біла Підляська - Львів?
 • Дешеві автобусні квитки з Біла Підляська до Львів коштують десь близько 2100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Біла Підляська - Львів становить 2100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Біла Підляська до Львів?
 • Час подорожі автобусом до Львів з Біла Підляська становить у середньому 18:40 - 04:20 на 355 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Львів з Біла Підляська, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Біла Підляська у Львів?
 • Автобус з Біла Підляська до Львів відправляється о 18:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Львів з Біла Підляська?
 • Автобус з Біла Підляська до Львів прибуває о 04:20.
 • Чи є прямі автобуси з Біла Підляська до Львів?
 • Так, є прямий автобус через день з Біла Підляська до Львів з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Львів з Біла Підляська?
 • Автобус з Біла Підляська до Львів прибуває о 04:20.
 • Які компанії подорожують з Біла Підляська у Львів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Біла Підляська до Львів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Львів з Біла Підляська, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Біла Підляська автостанції можна доїхати до Львів? На який автобусний вокзал Львів ви прибуваєте з Біла Підляська?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Біла Підляська, площа Війська Польського; дім 21, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Львів,вулиця Черновицька; будинок 21, що також розташований недалеко від центру міста.