You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Варшава - Кропивницький
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Щецин АВ-Павлоград АС

Відстань Варшава - Кропивницький 520 км
Тривалість маршруту 16:00 - 11:30
Ціна квитка на автобус 2200.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Варшава - Кропивницький через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2200.00 грн. відстань від Варшава - Кропивницький сягає біля 520 км, що в середньому займає близько 16:00 - 11:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Кропивницький АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Варшава - Кропивницький

Графік відправлень:

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Варшава - Кропивницький
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Познань АВ-Дніпро АВ

Відстань Варшава - Кропивницький 470 км
Тривалість маршруту 16:00 - 11:30
Ціна квитка на автобус 2200.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Варшава - Кропивницький через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2200.00 грн. відстань від Варшава - Кропивницький сягає біля 470 км, що в середньому займає близько 16:00 - 11:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Кропивницький АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Варшава - Кропивницький

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Варшава - Кропивницький

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Варшава - Кропивницький протяжністю ~ 520 км. Подорожуючи автобусом з Варшава - Кропивницький, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 16:00 - 11:30 годин.


Час відправлення автобусів Варшава - Кропивницький: Через день

Щотижня між Варшава - Кропивницький курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Варшава приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Варшава до Кропивницький відправляється о 16:00 ранку, а прибуває — о 11:30. Згідно з розкладом автобусів Варшава - Кропивницький, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 16:00 - 11:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Варшава - Кропивницький та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Варшава і куди прибуває в Кропивницький?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Варшава до Кропивницький, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Жвірки и Вігури в Варшава та прибуття на Олександрівське шосе, 1 в Кропивницький. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Варшава - Кропивницький

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Варшава - Кропивницький курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кропивницький автобус добирається 16:00 - 11:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Варшава - Кропивницький. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Варшава - Кропивницький курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Варшава - Кропивницький: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Варшава - Кропивницький більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Варшава - Кропивницький

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Варшава - Кропивницький, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Варшава - Кропивницький, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Варшава до Кропивницький

 • Як легко сісти на автобус з Варшава до Кропивницький?
 • Подорож на автобусі з Варшава до Кропивницький може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Варшава до Кропивницький.
 • Скільки коштує квиток на автобус Варшава - Кропивницький?
 • Дешеві автобусні квитки з Варшава до Кропивницький коштують десь близько 2200.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Варшава - Кропивницький становить 2200.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Варшава до Кропивницький?
 • Час подорожі автобусом до Кропивницький з Варшава становить у середньому 16:00 - 11:30 на 520 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кропивницький з Варшава, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Варшава у Кропивницький?
 • Автобус з Варшава до Кропивницький відправляється о 16:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кропивницький з Варшава?
 • Автобус з Варшава до Кропивницький прибуває о 11:30.
 • Чи є прямі автобуси з Варшава до Кропивницький?
 • Так, є прямий автобус через день з Варшава до Кропивницький з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кропивницький з Варшава?
 • Автобус з Варшава до Кропивницький прибуває о 11:30.
 • Які компанії подорожують з Варшава у Кропивницький?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Варшава до Кропивницький, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кропивницький з Варшава, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Варшава автостанції можна доїхати до Кропивницький? На який автобусний вокзал Кропивницький ви прибуваєте з Варшава?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Варшава, вулиця Жвірки и Вігури, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кропивницький,Олександрівське шосе, 1, що також розташований недалеко від центру міста.
 • Parse(word='варшаві', tag=OpencorporaTag('NOUN,femn,inan datv'), normal_form='варшава', score=1.0, methods_stack=((DictionaryAnalyzer(), 'варшаві', 61, 2),))