You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Варшава - Млинів

Рейс: Варшава Аеропорт -Модлін-Рівне АВ

Відстань Варшава - Млинів 400 км
Тривалість маршруту 10:25 - 21:35
Ціна квитка на автобус 1050.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Варшава - Млинів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1050.00 грн. відстань від Варшава - Млинів сягає біля 400 км, що в середньому займає близько 10:25 - 21:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Млинів АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Варшава - Млинів

Подорож на автобусі Варшава - Млинів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Варшава - Млинів протяжністю ~ 400 км. Подорожуючи автобусом з Варшава - Млинів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 10:25 - 21:35 годин.


Час відправлення автобусів Варшава - Млинів: Щоденно

Щотижня між Варшава - Млинів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Варшава приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Варшава до Млинів відправляється о 10:25 ранку, а прибуває — о 21:35. Згідно з розкладом автобусів Варшава - Млинів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 10:25 - 21:35 годин. Для перегляду розкладу автобусів Варшава - Млинів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Варшава і куди прибуває в Млинів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Варшава до Млинів, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Жвіркі і Вігури; будинок 1 в Варшава та прибуття на Рівненська вулиця,1 в Млинів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Варшава - Млинів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Варшава - Млинів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Млинів автобус добирається 10:25 - 21:35, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Варшава - Млинів. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Варшава - Млинів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Варшава - Млинів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Варшава - Млинів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Варшава - Млинів

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Варшава - Млинів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Варшава - Млинів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Варшава до Млинів

 • Як легко сісти на автобус з Варшава до Млинів?
 • Подорож на автобусі з Варшава до Млинів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Варшава до Млинів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Варшава - Млинів?
 • Дешеві автобусні квитки з Варшава до Млинів коштують десь близько 1050.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Варшава - Млинів становить 1050.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Варшава до Млинів?
 • Час подорожі автобусом до Млинів з Варшава становить у середньому 10:25 - 21:35 на 400 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Млинів з Варшава, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Варшава у Млинів?
 • Автобус з Варшава до Млинів відправляється о 10:25. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Млинів з Варшава?
 • Автобус з Варшава до Млинів прибуває о 21:35.
 • Чи є прямі автобуси з Варшава до Млинів?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Варшава до Млинів з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Млинів з Варшава?
 • Автобус з Варшава до Млинів прибуває о 21:35.
 • Які компанії подорожують з Варшава у Млинів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Варшава до Млинів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Млинів з Варшава, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Варшава автостанції можна доїхати до Млинів? На який автобусний вокзал Млинів ви прибуваєте з Варшава?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Варшава, вулиця Жвіркі і Вігури; будинок 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Млинів,Рівненська вулиця,1, що також розташований недалеко від центру міста.