You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Варшава - Дубно

Рейс: Варшава Аеропорт -Модлін-Рівне АВ

Відстань Варшава - Дубно 450 км
Тривалість маршруту 10:25 - 22:10
Ціна квитка на автобус 1050.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Варшава - Дубно через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1050.00 грн. відстань від Варшава - Дубно сягає біля 450 км, що в середньому займає близько 10:25 - 22:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Дубно АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Варшава - Дубно

Подорож на автобусі Варшава - Дубно

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Варшава - Дубно протяжністю ~ 450 км. Подорожуючи автобусом з Варшава - Дубно, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 10:25 - 22:10 годин.


Час відправлення автобусів Варшава - Дубно: Щоденно

Щотижня між Варшава - Дубно курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Варшава приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Варшава до Дубно відправляється о 10:25 ранку, а прибуває — о 22:10. Згідно з розкладом автобусів Варшава - Дубно, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 10:25 - 22:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Варшава - Дубно та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Варшава і куди прибуває в Дубно?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Варшава до Дубно, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Жвіркі і Вігури; будинок 1 в Варшава та прибуття на Забрама вул. 26 в Дубно. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Варшава - Дубно

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Варшава - Дубно курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Дубно автобус добирається 10:25 - 22:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Варшава - Дубно. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Варшава - Дубно курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Варшава - Дубно: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Варшава - Дубно більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Варшава - Дубно

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Варшава - Дубно, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Варшава - Дубно, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Варшава до Дубно

 • Як легко сісти на автобус з Варшава до Дубно?
 • Подорож на автобусі з Варшава до Дубно може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Варшава до Дубно.
 • Скільки коштує квиток на автобус Варшава - Дубно?
 • Дешеві автобусні квитки з Варшава до Дубно коштують десь близько 1050.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Варшава - Дубно становить 1050.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Варшава до Дубно?
 • Час подорожі автобусом до Дубно з Варшава становить у середньому 10:25 - 22:10 на 450 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Дубно з Варшава, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Варшава у Дубно?
 • Автобус з Варшава до Дубно відправляється о 10:25. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Дубно з Варшава?
 • Автобус з Варшава до Дубно прибуває о 22:10.
 • Чи є прямі автобуси з Варшава до Дубно?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Варшава до Дубно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Дубно з Варшава?
 • Автобус з Варшава до Дубно прибуває о 22:10.
 • Які компанії подорожують з Варшава у Дубно?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Варшава до Дубно, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Дубно з Варшава, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Варшава автостанції можна доїхати до Дубно? На який автобусний вокзал Дубно ви прибуваєте з Варшава?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Варшава, вулиця Жвіркі і Вігури; будинок 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Дубно,Забрама вул. 26, що також розташований недалеко від центру міста.